Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia szedés miatt tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia szedés miatt tapasztalt valaki libidó csökkenést?

Figyelt kérdés
1.5 éve szedem a Symiciát és nem igazán kívánom a szexet. Ez az első fogamzásgátló amit szedek. Tudom, hogy gyakran okoznak a fogamzásgátlók libidó csökkenést, de az orvosom szerint ez a legalacsonyabb hormontartalmú. Ha váltanék egy magasabb hormontartalmú gyógyszerre attól csak mégrosszabb lenne, nem?

2014. nov. 30. 22:37
 1/2 masni1 válasza:
A szex nem kívánása ezer más októl is lehet. Nőknél ez lelki kérdés. Lehet, hogy csak fáradt vagy, unalmas a pasid stb. Ha TE nem kívánod, akkor a partnered lehet hibás, mert nem ért hozzá hogyan lehet egy nőt kielégíteni.
2014. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En december ota szedem. Nem tapasztaltam ilyet... sot.. inkabb nott.
2015. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!