Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót kezdtem el szedni, de hihetetlen hangulatingadozásaim vannak és pattanásos lettem, ez miért?

Figyelt kérdés

Hátamon is lett pattanás, meg arcom is jobban az, mint előtte... 1 hete szedem, de olyan hangulatingadozásaim vannak, hogy egy rossz szó hozzám és sírni tudnék.. Első 3 napba zsibbadt a lábam miután beszedtem a gyógyszert ( Mercilon) Nem beszélem be magamnak, nem is gondolok a mellékhatásaira..

Kérdem én, elmúlik ez a pattanásosodás meg hangulatingadozás? Mert nekem ennyit nem ér, de nagyon nem.... páromat se kívántam ma és ilyen se volt még ...és még nem is hónapok óta szedem a tabit...

ha tényleg elegem van belőle kötelező az egész levéllel beszednem vagy abbahagyhatom? Egyébként azért kezdtem el szedni mert több mint egy éve párkapcsolatban élek és mindig két hetet késik a menszeszem, és hiába védekezünk elég idegesítő tud lenni és minthogy kivizsgálták volna ezt írták fel, de szerintem inkább ha késik is jobban járok.. 17 vagyok még, szóval beállhat és lehet hagyni is kellett volna.



2014. dec. 2. 21:44
 1/6 Froncsi ***** válasza:

Én a hejedben abbahagynám azonnal, és visszamennék nőgyógyászhoz.

Van egyébként olyan gyógyszer, ami beállítja a menstruációd és tudtommal hormonmentes. Ez nem fogamzásgátló, szóval mellette óvszerrel kell védekezni.

2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De,ez is fogamzásgátló!Nemfogok visszamenni,szedem még hátha megszokja a szervezet.. ha nem akkor lerakom. Ennyit nem ér
2014. dec. 3. 06:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell menned a nőgyógyászhoz, ajánljon mást. Pl az egyik barátnőm 5 fogamzásgátló tabletta vált be. A hangulatingadozás nem vicc idővel súlyos depresszió is ki alakulhat. Miért jó ha tele vagy pattanással? ha szednél egy másik gyógyszer és attól nem lenne, kívánnád a barátod is és jól éreznéd magad. Ne légy buta ne kínozd magad. Nekem a mellékhátásókból az idegesség jutott ki, éreztem neki megyek a falnak!Ennek köszönhetően nem tudtam koncentrálni vezetés közben, és egy autóbalesetet okoztam szerencsére nem lett senkinek komoly sérülés de mikor a nővérem aki 8 hónapos terhesként mellettem volt biza utána megijedtem! A gyógyszerek mellékhatása nem véletlenül vannak!
2014. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég sok minuszba vágna,ha akár 2 akár 5 tabit váltanék ki..hátha azért vannak mert szokatlan a szervezetemnek. 3honap mulva meg úgyis mennem kell vissza :) egyébként vizsgálat sem volt csak UH. Az normális?
2014. dec. 4. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Júj ha zsibbadt a lábad,AZONNAL hagyd abba. Ne haragudj,de mindenképp hagyd abba és keress más védekezési módszert.
2014. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Folytattam és elmúlt, első napon jelentkezett de biztos szokatlan volt és azért. Tudom, hogy abba kell hagyni ha zsibbad a lábam, de ez csak az első napon volt.
2014. dec. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!