Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló feliratása 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló feliratása 18 alatt?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva töltöm a 18-at. Még szűz vagyok, kapcsolatban, lassan itt lenne az ideje a szexnek, úgy érzem. Viszont lenne néhány kérdésem, amit sajnos másnak nem tudok feltenni.

Mehetek felnőtt nődokihoz ? Kell időpont, vagy csak beülök, és kivárom a soromat? Illetve így, hogy nem vagyok még nagykorú, köti az orvosi titoktartás?

Kérlek, kíméljetek a "ha dugni elég nagy vagy.." jellegű megjegyzésektől , édesanyámmal ilyenekről esélytelen lenne beszélni, ugyanis szerinte én még az ő 4 éves babája vagyok, aki mindenben rá van szorulva, és nem lehet egy cseppet sem önálló semmiben, mert akkor nem ő lenne az élet legnagyobb császára a szememben. De ez igazából nem lényeg, csak annyiban, hogy a " titokban kefélés " emiatt van.


Köszönöm mindenkinek a kulturált, hasznos válaszát.



2014. dec. 8. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Minden orvost köt a titoktartás. Én az időpontkérés híve vagyok. Persze h mehetsz felnőtt dokihoz.

jah és 18 alatt is bőven felírják :)

2014. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) megpróbálok időpontot kérni, de remélem az sem tragédia, ha esetleg nem találom el az időpontot, amikor felvesznek.

Ha ilyenkor kiválasztok egy dokit, akkor innentől kezdve hozzá kell járnom?

2014. dec. 8. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok nekem is felirt gyógyszert ha jó fej a doki akkor nem kell félni.... Nem muszáj ugyan ahoz járni más orvos is fel szokta irni ha tudod a nevét a gyógyszernek :)
2014. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!