Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta bevétele után mennyivel kellene, hogy megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Van, ahol azt olvastam, hogy normál időben, van, akik azt mondják, hogy másnap. Mi az igazság? Olyanok írjanak, ha lehet, akik már vettek be. Köszönöm!
2014. dec. 23. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A tabletta bevétele befolyásolhatja a menstruáció idejét, de legtöbbször akkor jön meg, amikorra eredetileg is vártuk. A tabletta nem abortuszt csinál, hanem meggátolja a peteérést és a beágyazódást! Nem kell tehát minden esetben azonnali vérzésre számítani, de a ciklust a hormontartalma miatt a készítmény felboríthatja, ilyenkor akár szabálytalan vagy elhúzódó vérzés is jelentkezhet.
2014. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó....1-2 hét is,pár nap vagy több hét is lehet.


Nekem 6 nap után már volt vérzés,és utána 1,5hónapra jött meg a rendes menstruációm.

2014. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és azt megkérdezhetem, híztál tőle? :D kicsit félek, hogy meghízok tőle, tudom hogy csak egyszeri hormonadag, de nem szedek tabit ugye, és ez az első (és utolsó remélhetőleg) alkalom, hogy ilyen tablettát vettem be....
2014. dec. 23. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam semmi hatása nem volt :)
2014. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!