Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esely a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esely a teherbe esesre, ha a ciklusom szerint nem termekeny napon szeretkeztunk es kiszakadt az ovszer? Tudom h barmelyik nap lehet esely ra, de ha esetleg van valakinek hasonlo tapasztalata szivesen fogadnam. 22L

Figyelt kérdés
Elso menstruacios nap dec. 12-en volt es 19-en voltunk egyutt. Eddig ugy erzem minden a megszokott, ha ez szamit valamit es meg a kovetkezo menzeszig van meg kb 7 napom.
2015. jan. 2. 21:18
 1/4 anonim válasza:
Én is akkor estem teherbe, amikor éppen ciklus szerint nem lehetett volna es meg 2x megjött..
2015. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen hallottam h ez is lehetseges, de azt is hogy ritka.Amugy vedekeztetek?
2015. jan. 2. 22:27
 3/4 anonim válasza:

Nem, mivel "úgysem lehetséges". A legjobb döntesunk volt :)

Nekem éppen a pajzs mirigyem, es a ciklusom miatt szinte esélytelen volt, a férjemnek meg sok százalékban nem lehet gyereke.

Egyszer nem figyeljünk oda.

2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos akkor gratulalok :) En meg nem szeretnek, mert nem olyan biztos meg a kapcsolatunk es befejeznem az egyetemet.
2015. jan. 7. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!