Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos gyógyszerszünetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos gyógyszerszünetben antibiotikumot kellett szednem (5 napig). Ma vettem be a kövi levél 2. szemét. Meddig szükséges kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Az antibiotikum betegtájékoztatójában az van, hogy gyengítHETi a fogamzásgátló hatását. Honnan tudom, hogy gyengíti avagy sem? (pl. pecsételő vérzés jelentkezhet, ha nem hat a foggátló???)


Bocsi a sok kérdésért!:)


2010. febr. 5. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés jelentkezhet ha csökkenti a hatást, de hogy a te esetedben csökkenti-e azt nem tudom. Javaslom 1 hétig a kiegészítő védekezést.
2010. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, Nekem épp most írt fel a dokim ugyan úgy antibiotikumot, és Én megkérdeztem nőgyógyászom, hogy most akkor ez mit is jelent, és az volt rá a válasz, hogy legalább egy hónapig hanyagolni kéne, mert tényleg gyengíti... :S
2010. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam egy dokinak is a neten és a következőt válaszolta: mivel már nem szedi, ezért nem gyengíti a fogamzásgátló hatását. Lehetséges ez???? Mindenki kiegészítő védekezésről beszél, a doki meg ezt írja. Érdekes...

2010. febr. 8. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!