Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egyuttlet utan 20 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyuttlet utan 20 nappal teszteltem (clearblue) es negativ lett, attol van meg esely arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
marmint ilyen tuneteim vannak, nem tudom mitol, es remelem nem a terhessegtol: faj a fejem, faradt vagyok egesz nap, es ma reggel(es penteken is) amikor ha felkelek hanyingerem volt, de hamar elmult
2015. jan. 12. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak terhességtől lehet. Ha nem jön meg, tesztelj újra vagy menj dokihoz.
2015. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
ismételt (pl másik típusú) teszt, majd/és nőgyógyász. szintén sajnos millió egy dolog miatt lehetnek ilyen tünetek is. Bár rosszul hangzik:/
2015. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megjott januar elso napjan es kb 2 napig tartott, de ez mondjuk lehet a 72 oras tabitol is szerintem(escapelle)
2015. jan. 12. 22:34
 4/9 A kérdező kommentje:
korabban jott vagy 1 hettel, es keves ideig tartott, de azert aggodom mert pont aktus utan 14. nappal jott meg...
2015. jan. 12. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,már hihetsz a tesztnek!Nincs gond
2015. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hányinger és egyéb terhességi tünet nem fog jelentkezni terhességkor a második héten..inkább 2. hónapban!szóval más miatt van/volt hányingered
2015. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma reggel nem volt semmi bajom :)

Szoval akkor hiheto a teszt eredmeny? Megeri tesztelni meg egyszer?

2015. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem jo telefonrol irni....bocs kihagytam az elejet...

Na szoval en is kb tobb 3 hete voltam a pasimmal, es penteken vegeztem tesztet negativ lett. Pentek reggel picit rosszul voltam hetvegen semmi bajom nem volt, de tegnap reggel ismet hanyingerem volt, nem volt etvagyam es faradt voltam, de hamar elmult... ma reggel ismet semmi bajom nem volt...mi lehet ez?

2015. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Escapelle mellékhatás?

Én is december közepén vettem be, meg is jött január elején rendesen. Én is szédülök és néha hányingerem van és nagyon türelmetlen vagyok. A héten akarok tesztelni (de volt menzeszem).

(Nem hittem volna, hogy ilyen sokára jön elő a mellékhatás...)

2015. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!