Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónap fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap fogamzásgátló tabletta szedése után szexelhetünk gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettát egy hónapja de én még mindig nem engedem meg a barátomnak hogy szex közben belém élvezzen mert félek hogy terhes leszek. Szerinte nem lesz baj mert már egy hónapja szedem a bogyókat szerintetek sem leszek terhes, help mert rossz hogy a barátom nagyon szeretné de én meg félek.

2015. jan. 18. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mehet nyugodtan. Mi 3 hét után már úgy csináltuk.
2015. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De ha ennyire félsz és nem bízol a tabletta (egyébként kb. 99%-os) hatásában, akkor miért is szeded egyáltalán? :) Meg minek szexeltek? Óvszerrel is teherbe lehet esni, és úgy is, hogy nem megy el a másik benned... Ez a beteges félelem teljesen felesleges. Tudod így egyáltalán élvezni a szexet?


Mit mondott a nőgyógyászod, mikortól véd a tabletta? Elolvastad a betegtájékoztatót? Aszerint mikortól véd? Egy hónapnál több idő egyik tablettának sem kell a védelemhez, de a legtöbb egyébként már néhány nap (általában 1 hét) után védelmet nyújt a terhesség ellen. Persze minimális esélye van, de annak is, hogy az utcán sétálva rád esik valami és meghalsz, mégis kimész az utcára. Az itteni válaszolók nem tudják garantálni, hogy nem leszel terhes, ahogyan a barátod sem, de ha ennyire betegesen félsz a dologtól, akkor hanyagoljátok a szexelést...

2015. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
más egészségügyi probléma miatt is el kellett kezdenem szedni, de azért köszönöm a válaszokat :D
2015. jan. 18. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:

szerinted mire való mégis??????

pont arra, hogy beléd élvezzen

2015. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd végig az első levelet, tartsd meg az előírt pár napos szünetet, ekkor kell majd megjönnie és kezdeni a 2. levelet, innentől már tuti véd, csinálhatjátok gumi nélkül is
2015. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki,milyen a belédélvezés,és ha rendesen szeded a tablettát nincs mitől félned!
2015. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mehet nyugodtan.
2015. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!