Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy fogamzásgátló 15....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fogamzásgátló 15. tablettája kihányásra kerül (3órára a bevételtől), akkor a következő levélnél szükséges kiegészítő védekezés, vagy már ugyan olyan hatékonysággal véd, mint az előző levelek esetében?

Figyelt kérdés
A baratnom sajnos kihanyta az elozo level 15. tablettajat es ugye 3ora alatt nem fix a felszivodas. Mar egy uj level 7. tablettajanal jar. Hat e mar rendesen a fogamzasgatlo, vagy a honapban meg szukseges kiegeszito fog. gatl. modszer?

2015. jan. 20. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, bevételtől 2 óra számít, mindegy hogy hányadik szem. De azért hívd fel a dokid.
2015. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mérgezd szerelmed.

Ez az.

2015. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a témához kapcsolódó, segítőkész választ. ..és igen.. pisztolyt fogtam a fejéhez, azért szedi, nem azért mert közösen megbeszéltük.. Szerintem gondolkozz, mielőtt ilyet írsz, ráadásul olyannak, akit valószinűleg nem is ismersz.
2015. jan. 20. 01:02
 4/4 anonim ***** válasza:
következő levél második hetéig kell kiegészítő védekezés
2015. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!