Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszik az óvszer, pedig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszik az óvszer, pedig a mérete jó (részletesebben lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17/F


Az a problémám, hogy merev állapotban részlegesen, de a fityma fedi a makkom. Ha hátrahúzom, egyből kezd szép lassan előrecsúszni. Ez nem fáj, nem okoz kellemetlenséget, ha kézimunkázok sem fáj, nem zavar.


De ha óvszert húzok már más a helyzet. (Több félét kipróbáltam már, kisebbet, nagyobbat és úgy vettem észre, hogy megvan a nekem megfelelő méret, ha kisebb egy kicsivel is, már kibírhatatlanul szorít, ha nagyobb meg se áll rendesen, szóval ez a lehetőség szerintem kizárva)


Szeretkezés közbe ez a előre-hátra mozgó fityma sokszor letolja az óvszert...nem egyből, de nem kell sok idő s már csak a makkomon van óvszer.

Erre úgy figyeltem fel, hogy egyszer-egyszer önkielégítés előtt óvszert húztam fel és verés közbe minden mozdulattal lenebb csúszott, elkezdte a tövig húzott óvszer végét visszatekerni és ha kézzel nem igazítottam meg, simán lejött volna kis időn belül.


Pár barátom mondta, hogy neki még fel sem állt rendesen és már akkor hátra van csúszva és a legmerevebb állapotban teljesen szabad a makk... nálam ilyenkor is még szinte fedi, és hiába húzom hátra, nem áll meg teljesen...csúszik előbbre.


Most nem tudom mit tegyek... már megtörtént velem párszor, hogy az ilyen lecsúszás miatt maradd annyiba az együttlét. Minden 10 másodpercben mégsem igazítgathatom, az kivitelezhetetlen. És nem tudom, hogy ezen, hogy tudnék változtatni, mert ha így marad nem lesz sok élményben részem...



2015. jan. 22. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület...
2015. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de rendesen tövig felhúzod és visszacsúszik?

Keress olyan méretet aminél a karikája még kicsit szoros. Fekete Lifestyle. És ne tojjál be, koton nélkül is lehet szexelni, csam más védekezést kell választani.. (tabletta, spirál. én a naptárban és a megszakításban nem bíznék)

2015. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fitymaszűkület, csak nagyobb a fitymája.
2015. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fitymaszűkületed v fék bajod van,menj el megnézetni,lehet műteni kell(nem trollkodok)
2015. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz, a válaszokat!

Nem vagyok betojva, csak egy rossz tudni és ugy lefeküdni valakivel, h tudom bármikor lecsúszhat... nem tudom átadni magam az együttlétnek e miatt.

És igen tövig húzom... habár egyszer már volt, hogy a péniszem tövénél a hátrahúzott bőr miatt nem tudtam már tovább tekerni, pedig még lehetett volna (ez egy nagyobb mérettel történt meg)

2015. jan. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!