Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este, miután bevettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este, miután bevettem a fogamzásgátlómat, nagyon rosszul lettem, és kihánytam. Pár óra múlva, amikor megnyugodott a gyomrom, bevettem még egyet, mindenképpen szükséges kiegészítő védekezés ebben a hónapban? 19/L

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még ilyen helyzetben, és a betegtájékoztató is írja, igaz erre a részre nem tér ki nagyon.
2015. jan. 24. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak az én flúgom, de én gumiznék. Az a pàr darab nem pénz. A foggátlót óramű pontossággal kéne szedni.
2015. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

az első hülyeséget mond. ha megszokott időponthoz képest 12 órán belül beveszed, nincs gáz. a rutin miatt jobb, ha mindig ugyanakkor veszed be, de ez az óramű pontosság nem igaz..

de egyébként miért nem olvasod el az útmutatót hozzá? mindegyik foggátlóhoz jár leírás, hogy ilyen esetben mit kell tenni.


egyébként jól cselekedtél, nem lesz szükség kiegészítő fogamzásgátlásra, mivel pár órán belül pótoltad. de hogy megnyugodj, olvasd el szépen az útmutatót.

2015. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészségügyben dolgozó ismerősöm véleménye ez, de te biztos jobban tudod. Amúgy nem tudom mit izélsz. Nem olyan őrületesen rossz dolog az a gumi.
2015. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg ha figyelmesen elolvastad volna, megnézte a betegtájékoztatót.
2015. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiegészítő védekezés. Nem percre pontosan kell bevenni minden nap ugyanakkor. Amikor elkezdtem szedni, akkor az orvos azt mondta, úgy csináljam, hogy valamihez kötődjön a bevétele, pl. a fogmosáshoz és akkor nem fogom elfelejteni. De a tájékoztatón is rajta van, hogy az előzőhöz képest 36 órán belül be kell venni ahhoz, hogy védjen. Nekem volt már olyan, hogy este elfelejtettem, és csak reggel vettem be, semmi probléma nincs ezzel.
2015. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!