Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy ferfi hogyan tud 72 oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi hogyan tud 72 oras tablettat szerezni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A feketepiacon max.Csak a nő tud szerezni.Egyszer a legelső alkalommal, kicsit féltem és bementem a barátnőmmel együtt a nőgyógyásznak a rendelőjébe, mert kellett a 72 órás tabletta nekünk is.Nem tudtam mi a járás, hogy ilyet nem lehet, erre a büdös tetves ge*i paraszt orvos elég bunkó hangon kitessékelt.
2015. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel a NŐgyógyász írja fel a receptet, ezért egy férfi sehogyan.
2015. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább cseréld le a nőt, mert ha annyit igényel akkor még belehalhatsz a "megterhelésben" !!
2015. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Annyira nem értem ezeket a "nem lehet" szituációkat. Mi az hogy nem lehet? Mész, mondod mit akarsz és kész. Ha egy szülésnél ott lehet lenni? Na az én páromat biztos nem tenné ki senki sehonnan az egészségügyben. Főleg a mai Magyar viszonylatokban. Képesek ki is nyírni ha nem figyelsz oda.
2015. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!