Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1,5 hete szedem a fogmzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hete szedem a fogmzásgátlót. Gumi nélkül csináltuk, de nem men el bennem meg nem is fejeztük be mert közben anyu bkopogott mndig közbe jött valami. Így nem lehet semmi baj ugye?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
majd kiderül....mi annó megvártuk az első menzeszt..
2015. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a fogamzásgátlót legalább 1hónapig Kell szedni hogy hasson valamint az elōnedvben is lehet sperma.nem hinném hogy terhes lettél de azért meg van rá a minimalis esély
2015. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De, úgy megijedsz a kopogástól hogy begörcsölsz, es a párod nem tudja kihúzni... Sőt én ilyen helyzetben hogy bárki bármikor jöhet nem is tudnék ellazulni...


Terhességre nagyon, nagyon kicsi az eselyed, szinte 0

2015. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy meg kell várni az első hónapot. volt már hogy ezt csináltuk de nem volt gond:)
2015. márc. 9. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

#3


"Sőt én ilyen helyzetben hogy bárki bármikor jöhet nem is tudnék ellazulni... "


Ezek szerint te még nem sokat szexeltél :)

2015. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen fogamzásgátlót szedsz, de amúgy a legtöbbnél ha rendesen kezded el szedni (menstruáció első napjától) akkor nem kell 1 hónapot várni hogy hasson... terhességre minden védekezési módnál van egy minimális esély, de a te esetedben olyan csekély, hogy kár aggódnod :)

20/L

2015. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De miért gumi nélkül? Komolyan??!! Nem csak a nem kívánt terhesség az egyetlen hanem egyéb nemi betegségek is! Van olyan, hogy fiún nem jönnek ki tünetek mert hordozó. És ha egyszer olyat szedsz össze ami után nem lehet gyereked?
2015. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sokaknak a gumi kényelmetlen, kellemetlen. én sem használok a párommal, tisztálkodunk és nem csaljuk meg egymást, és egyikünknek sincs semmi baja.. mindenki úgy védekezik (vagy nem védekezik) ahogy akar, gondolom azért is kezdett el tablettázni, hogy ne kelljen gumit használni..
2015. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen ezért tabizok hogy ne tablettázzunk. eddig egy fiúval voltam rajta kívül. 1szer.!!!!

gumival nekem ott nem lett bjom mivel kihazsnált ezért lett egy alkalom.

azóta csak is vele voltam. hogy ő előttm kivel volt nem merem emgkérdezni félek megromlik a kapcsolatunk de 3hónapja együtt vagyunk és rendkívül szeretjük egymást és nem csaljuk meg egymást!!

2015. márc. 9. 17:56
 10/10 A kérdező kommentje:
azért tabizok hogy ne gumizzunk*** bocsi már bele kavarodtam
2015. márc. 9. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!