Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez az eseményutani tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsii29 kérdése:

Ez az eseményutani tabletta hatása? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Marcius elején bevettem egy escapelle eseményutani tablettát mert kiszakadt a gumi. Megjött a menstruációm 7. én, rendesen ahogy szokott. Viszont megjött utána 19. én is és mostmár 10 napja (nem annyira erőteljesen de)verzek...

kérlek normális válaszokat adjatok..ne olyat hogy menj el nőgyógyászhoz mert el fogok menni így is de az csak jovoheten lesz és addig tudni szeretném hogy volt-e már valakinek hasonló meg ilyesmi..előre is köszönöm :)



2015. márc. 29. 09:10
 1/1 nyee válasza:
Én nekem tavaly volt szükségem egy escapelle-re, és nekem is akkor úgy volt, hogy egy hónapban 2x volt vérzésem. Ez normális, csak a hormonháztartást nagyon felborítja, mert ez a gyógyszer egy lórugásnyi adag hormont tartalmaz.
2015. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!