Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicianal mi van ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominiii kérdése:

Symicianal mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
akkor kezdtem el szedni amikor vege lett a menstruaciomnak es menses utan egy napot kihagytam es utana kezdtem el szedni. Ettol fugtetlenul mindem megy a rendes kerekvagasba? Szedem rendesen azóta minden nap ugyanakkor.

2015. ápr. 6. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Butaságot csináltál. Nem akkor kell elkezdeni, amikor vége van a menzesznek! A ciklus első napja az, amikor megjön, akkor kellett volna kezdeni. Ezt az orvosodnak is mondania kellett volna, de a tájékoztatóban is benne van. Szerintem így nem vagy védett. Remélem nem szexeltél még azóta. Keresd fel az orvosodat.
2015. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mért? Gondolom az orvos is elmondta de a betegtájékoztatóban is benne van hogy a vérzés ELSŐ napján kell elkezdeni szedni.
2015. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak elso nap lehet kezdeni. 1.2 6.
2015. ápr. 9. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy nem csak az első napon lehet, bár az a legcélszerűbb és legbiztonságosabb is. "A Symicia szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Symicia szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia." A 6. napról már nem esik szó. Én nem kísérletezgetnék, de te tudod. Nem tudom, mi értelme van így... Sokkal tovább tart, amíg kialakul a védettség (már ha kialakul egyáltalán, én nem vagyok meggyőződve róla, az orvost kéne megkérdezni), ennyi erővel érdemesebb lett volna kivárni még egy hónapot, és úgy elkezdeni. De ez csak a magánvéleményem, bocsi.
2015. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bajom nem lehet, kiegeszito vedekezest hasznalunk persze. A hormonhaztartasomat az esemenyutani sem bolygatta meg. Tehat szerintem ilyen szempontokbol nem lehet bajom. Inkabb arra vagyok kivancsi mikortol ved.
2015. ápr. 10. 07:25
 6/6 anonim válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta hogy be vehetem nyugodtan menstruaciom után is.
2015. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!