Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló mennyire hatékony? Megbízható?

Figyelt kérdés
Vasárnap vettem be az első levél utolsó szemét. Ezen a héten a tablettamentes szünetben kellene ugye megjönnie a menstruációmnak. A harmadik héten már belém élvezett a párom. (a betegtájékoztatóba az van írva, hogy már az első naptól fogva védett vagyok)Így lehetek terhes? Minden nap azonos időpontban vettem be és nem volt hasmenésem, hányingerem. Menstruációm még nincs, viszont a tablettamentes szünet harmadik napján vagyok és barna folyásom van. Meg fog rendesen jönni? Most szedek egyébként életembe először tablettát.
2015. ápr. 8. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor véd az első naptól,ha a mensid első napján kezdted el szedni. ha 3-5. napon,akkor a 7. naptól véd, de sztem bárhogy is kezdte el az ember,jobb megvárni a 21. szemet.


Nekem is a szünetmentes 3. napján szokott megjönni:)

Sztem nem lesz gond:) Írj,ha megjött rendesen.

2015. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, majd megírom. Remélem nem lesz gond.
2015. ápr. 8. 17:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos, hát az a helyzet, hogy ma már egész nap erősen görcsölt a hasam és már pirosas vér jelentkezett, viszont még mindig elég kevés. Ez már menstruáció lehet?
2015. ápr. 9. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Reméljük:) én is ezzel szenvedek most. Várom a ,,mikulást":D már feszül a mellem,meg görcsölök.
2015. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam megjött a miki :D Ha nálad is vannak tünetek biztosan megfog.
2015. ápr. 11. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött:))) jók vagyunk:D
2015. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!