Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e baj? A tobbo lent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e baj? A tobbo lent reszletesen.

Figyelt kérdés
Sziasztok az en estem a kovetkezo. Tegnap voltam egyutt a baratommal, ami a ciklusom termekeny idoszakaba esett. Eszunkbe sem jutna gumi nelkul es ez most is igy volt, de sajna meg a kegovatosabb emberekkel is elofordulnak balesetek, de a baleset is igen egyedi volt. A baratom bennem ment el kivette a gumit benne volt a sperma a gumiban, amit utana ellenoriztunk de nem volt lyukas, megis volt valami a kezen. Lehet h csak az en folyasom, nem tudom de a biztonsag erdekeben bevettem az incidens utan 12-13 orara egy 72 oras tablettat egy Escapellet. Ez abtabi volt ma reggel meg semmi tunet ez kisse aggaszt es nagyon ideges vagyok mert mindig azt irjak, hogy termekeny idoszakban az a bizonyos szazalek romlik. Egyeb infok h a ciklusaim 35-37 naposak meg soha egy sem maradt ki es legkozelebb olyan majus 20-21 korulre varom es legutobb aprilis 14-en jott meg. Az ertelmes informativ valaszokat elore is koszonom!
2015. máj. 6. 21:39
 1/8 RRR ***** válasza:

nem

de késni fog a parázásod miatt

2015. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ooaan igényesek mostanában ezek a kérdések 👌
2015. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent azt a vegerol elfelejtettem, hogy elnezest a hibakert, de sajna ez az okostelefon kezeles nem tartozik az erossegeim koze.
2015. máj. 6. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
nem volt lyukas,tehát nem ment fel a spermium a méhedig
2015. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek de azert meg varok valaszokat.
2015. máj. 7. 05:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló történt velünk is kb 5-6 hónapja, én is bevettem a tabit és nekem picit összezavarta a ciklusom, de most már visszaállt.. Jól tetted, hogy bevetted szerintem, és a sansz hogy mégis bekaptad a legyet, nagyon minimális. Én sem lettem terhes. Azért drukkolok, írj ha van következmény!
2015. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bevetted a gyógyszert nem lesz terhesség. Nekem is volt ilyen 2x is,csak nekem bennem maradt az óvszer amibe benne volt a cucc, de nem lett semmi miután bevettem. pontosan jött meg, amúgy sose szokott pontosan. De jó ha elmész nődokihoz azért!
2015. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden oke, ot nappal elobb ugyan, de rendesen megjott.
2015. máj. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!