Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány százalék kb. az esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék kb. az esély, hogy fogamzásgátló mellett is terhes legyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kb 0,5 %


adatok szerint az a 0,5 % is csak amiatt van mert elfelejtették egyesek bevenni a tabit.

2010. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hát nem csak 0.5% inkább 15% ...
2010. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez biztos? elég soknak tűnik...
2010. febr. 23. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
elég sok statisztikát olvasgatok és én is meglepődtem, inkább óvszert használjatok, az csak 1%
2010. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedd rendesen, ne össze-vissza, és nem lesz gond. Ja, és persze tudod, ha megy a hasad akkor pótolni ha még nem szívódott fel...stb. De gondolom ezekkel tisztában vagy.

De ha félsz így is, akkor 1) ne élvezzen beléd a barátod tabi mellett sem (bár pont ez a lényege) 2)használjatok mellé gumit is...

2010. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan szeded, nem hiszem, hogy 15% lenne...olyan 0%-1-2% között lehet (szerintem). De mikor elkezded szedni akkor előtte sokan azt javasolják, hogy használjatok még gumit az első 1-1,5 hónapban :). Sok sikert :) De sokan kizárják a terhességet tabi mellet...
2010. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az egyik válaszadó milyen statisztikákat olvasott...

[link]

Nézd meg a pearl-indexet. Vszínűleg az a 0,1-2 % is abból adódik, h egy-két tabi kimaradt, vagy hasmenése volt/hányt utána...

2010. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!