Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megszakításos védekezés nem biztonságos, miért tartják mégis "védekezésnek"? Én nem használom ezt, mert félek tőle, de érdekelnek a vélemények! Petra 16

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
hát mivel van elő és utóváladék amitől teherbe fos esni
2010. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
A te korodban en sem hasznaltam, mert 100% kell menni. De ma (25) mar hasznalom, persze naptar modszerrel kiegeszitve (ersd: a biztonsagos napokon gumi nelkul szexelunk, peteres kornyeken meg gumizunk). Meg sosem maradtam terhes, nem is szeretnek meg, de nekem mar nem lenne tragedia, ha esetleg megtortenne, csak nem lenne betervezett. Aki fiatal es tenyleg semmit nem akar kockaztatni, az hasznaljon valami biztosabbat.
2010. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert valamilyen szinten védekezés. Akik nem szeretik a gumit és ódzkodnak a tabitól, azok használják, de szerintem hülyeség.
2010. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam h védekezésnek tartanák csak simán 'megszakítás' ez csak 1 lehetőség amivel elég sokan élnek pedig lehetnek belőle problémák.
2010. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez inkább az orosz ruletthez hasonlítható! Aki sokszor próbálja, egyszer betalál! Én sem nevezném védekezésnek!
2010. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
azért mert agyilag a középkorban élnek többen :) én sem nevezném védekezésnek. ahogy az egyik válaszoló írta, azonak praktikus, akik ugyan nem kifejezetten szeretnének most babát, de nem lenne nagy baj, ha mégis becsúszna :) a naptármódszer sem védekezés egyébként...
2010. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert sok férfinak még mindig kényelmesebb, mint a gumi, illetve ha nem gondolkodik elöre, akkor azzal veri át a lányt, hgy "majd vigyázok" és utólag meg csodálkozik, hogy hogy is lett a lány terhes. Egyszerüen csak felelötlenséget jelent.


Vagy akar valaki szexet, akkor legalább is óvszer legyen nála, vagy várjon a következö alkalomig, amikor már lesz nála. (Ez mindkét nemre vonatkozik, a lánynál is lehet gumi, nem csak a fiúnál)

2010. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
NEm védekezés nem is lesz az...Max annak ideális aki nem szeretne babát, de hát nem tragédia ha becsúszik akkor megtartják :). De már annyi védekezést feltaláltak, a hülyék is eligazodnak rajtuk ész sem kéne hozzá...De hát ilyenek a hülye kis rib.ancok akik nem akarnak költeni a gumira/tabira
2010. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fér bele ez a módszer, ha egy pár ugyan még nem akar babát, de nem baj, ha jön. Szóval nem 16 évesen... Mi is szoktunk néha "kockáztatni", amikor nincs itthon gumi vagy nincs kedvünk hozzá, de tudom, hogy nincsenek pont kritikus napok (peteérés és környéke) és ha jönne a baba sem lenne semmi baj.
2010. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azér hívják védekezésnek, mivel vmennyire véd, mivel nem élvez bele. szóval vmennyire azért véd, de még ígyis nagy esély van a terhességre.
2010. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!