Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete raktak fel Goldlily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete raktak fel Goldlily spirált és tegnap a hüvelyemben találtam meg. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy ilyen hamar kilökődhet-e, vagy rosszul rakták fel. Az is érdekelne, hogy ha kilökődött a Goldlily esetében is visszaadják-e az árát, vagy nincs ilyen garancia?!
2010. márc. 1. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne már, h ezen az oldalon kérdezgessél, ahol 14 - 15 évesek akarnak tanacsokat adni. www. orvostudakozo. hu
2010. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza nődokihoz és tőle kérdezed meg.
2010. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Egészség oldalon belül a Nők egészsége címszó alatt tedd fel ezt a kérdést még egyszer.
2010. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeritem, ha kilökődött, az maximum az orvos hibája /rosszul rakta fel/ - bár, lehet, hogy az orvosé sem -, hanem egyszerűen a szervezeted nem bírja a spirált. Nem hinném, hogy bármilyen pénzfisszafizetési garancia lenne erre - hiszen a termék /gondolom érintetlen csomagolásban volt - különben is eleve sterilnek kell lennie, csak úgy rakja fel a nőgyógyász - tehát, a spirállal nem lehet gond/. Olyan előfordulhat, hogy valakinél kilökődik /lehet, hogy az orvos nem helyezte elég jól a méhedbe - nem jól választott méretet stb./. Szóval, inkább az orvos hibája lehet, ha valaki itt egyáltalán hibázott. Vagy tényleg Te nem bírod ennyire a spirált. /Nekem évek óta semmi bajom vele, nem lökődött ki - sőt régen sem, pedig máskor is védekeztem spirállal/. Érdemes visszamenni a nőgyógyászodhoz, és elmondanod neki, mi történt /így már nyilván nem nyújt védelmet a spirál/, a doki majd eldönti, hogy érdemes-e még próbálkoznod spirállal /mégegyszer felhelyez az orvos egy másik spirált /hátha akkor nem fog már kilökődni/ - vagy Neked nem felel meg ezek szerint ez a fogamzásgátlási módszer.
2010. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Újra a 10.57-es vagyok. 38 éves nő vagyok, és már volt egy pár /kb. úgy 4 alkalommal/ tapasztalatom a spirál-használattal. Én egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve.

A kilökődés a menstruáció során lehet "veszélyesebb", akkor kell főképp figyelni, nehogy kilökődjön /a spirál kivezetőszálát tapintani lehet ellenőrzésképpen a hüvelyben - ami ugye a méhből kilóg/.

2010. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt semmi bajom a spirállal ebben az egy hétben, mert valaki egyfolytában vérzik stb. minden rendben volt, ellenőriztem a 2. napon a szálat az is OK volt, már örültem, hogy ilyen jól viselkedik nálam erre bumm kijött. Szerintem is a doki hibázhatott.

Köszönöm a válaszokat.

2010. márc. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!