Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 vagyok, és nagyon válogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, és nagyon válogatós, és nem találom azt, akivel szívesen elveszíteném. Adjam fel az igényeim?

Figyelt kérdés

18 évesen szűz vagyok, ami sokakat meglep, mert nem vagyok csúnya, és sok fiúval randizgattam már, mindig van valaki. De egyszerűen nincs az, akit tudnék szeretni, úgy érzem, már sosem találom meg azt, akivel minden jól menne.

Valamelyik alapelvárásom mindig hiányzik az illetőből. Vagy nem okos, vagy nem intelligens, vagy túl lusta. valamivel mindig nagyon eltaszítanak maguktól.


Most van egy srác, de olyan szinten nem mutatja ki az érdeklődését, hogy nem tudok beleszeretni, hiányoznak a bókok. Pedig amúgy jól megvagyunk, meg érzem hogy próbálkozik. De egy részt nem okos, másrészt meg ez a stílus nem jön be, hogy én fussak utána.


Nagyon nagyok az elvárásaim? Adjam fel ezt a dolgot, hogy várjak arra, hogy beleszeressek valakibe, vagy adjam meg magam a pillanatnak? Nem tudok dönteni... Ti hogy cselekednétek?


18L



2015. jún. 20. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Szia :)

Budapesti vagy?

2015. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Én amondó vagyok, hogy ismerj meg engem is. :)

22/F

2015. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, itt nem ismerkednék.
2015. jún. 20. 18:12
 4/23 anonim ***** válasza:
Szóval okos intelligens és ne legyen lusta? Ennyi?
2015. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Köszönöm, itt nem ismerkednék.


Már meg is válaszoltad magadnak, h nem adsz lejjebb az igényeidből:DD

2015. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
úgy értem, h élőben szeretek ismerkedni :) illetve most van barátom -mint írtam, tehát nem is lenne korrekt.
2015. jún. 20. 18:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért, de minek van barátod ha nem is szereted???

ha meg szereted nincs kérdés hogy kivel tedd meg elösször

2015. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hivatalosan nem a barátom, ismerkedünk. szerintem szex nélkül nem is lehet valakit igazi szerelemből szeretni, az mind testi, mind a lelki harmóniát megkívánja. :)
2015. jún. 20. 18:30
 9/23 SoulEater7797 ***** válasza:
100%

Csak azért, mert 18 vagy, nem kell elveszíteni.

Igényei meg mindenkinek vannak. Inkább várj még vele, ha úgy érzed, nincs meg az igazi.

2015. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szóval senki se néz ki elég jól számodra. Igen, add lejjebb az igényeidet!
2015. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!