Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kerlek olvassatok el. Valakive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerlek olvassatok el. Valakivel volt hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint két éve szedem a fogamzásgátlót. Az utóbbi hónapok a szokott időhöz képest néha hamarabb néha kesobb vettem be. Max egyet felejtettem el bevenni amit viszont 12oran belul potoltam.A barátommal a 7napos szünet utolsó napján szeretkeztünk.Azota felek hogy esetleg terhes lehetek.Alhasi gorcseim vannak néha,sokat alszom eszem..neha feher foltok vannak a bugyimon.Lehet csak bekepzelem a tuneteken vagy mit tudnék tenni? A mensiig 2het van meg. (Segitsetek ne oltogassatok kerlek.)
2015. júl. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is pont ilyen tüneteim voltak és pontosan én is 2 éve szedtem,nem mindig órára pontosan a fog.gátlót, mikor végre teherbe estem :)

Remélem te is úgy fogsz örülni a babának, ahogy én és a párom! :)

sok sikert!

2015. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Varom masok válaszát is,hogy volt e hasonlo esetuk es mi lett a vege.
2015. júl. 3. 16:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es a multheten fel voltam fazva.
2015. júl. 3. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első csak trollkodik, nehogy komolyan vedd. :) Beképzeled magadnak, nem vagy terhes!
2015. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem:) Koszonom a válaszod!:)
2015. júl. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!