Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlási módszert javasolnátok nekünk?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, a barátom 22/F.

vele vesztettem el a szüzességem és már fél éve együtt vagyunk szóval nem egy futó kalandról van szó.

Mindketten nagyon kívánjuk a másikat, tehát sokat szexelnénk.

Ezen kívül én rettegek a terhességtől, de úgy képzeljétek el, hogy állandóan ellenőriztem a gumit, hogy nem szakadt-e ki ( eddig 1szer voltunk együtt de a menstruációmig gyomorgörcsöm volt úgy féltem a terhességtől). Nem tudom hogy ez a félelem idővel változik-e.. de em akarom hogy ez elvegye a kedvem.

a barátom nem szereti a gumit, szorítja stb de kibírja miattam

Tablettát nem szeretnék mert bizonyos okokból nem tudnám rendszeresen szedni és hormonproblémám van

Valami olyan kéne ( akár több módszer is együtt) ami elég biztos, nem parázok mellette.


2015. aug. 13. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Verje rá a szádra. Akkor nem kell védekezni.
2015. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem élvez belém gumi mellett se
2015. aug. 13. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert nem szeretnél szedni, az óvszer a másik hatékony védekezési eszköz, a többivel lényegesebben nagyobb az esélye, hogy teherbe ess. A párod nézzen nagyobb gumit, amit csak speciális helyeken (webshop, szexshop) lehet kapni, lehet az a baja, hogy kicsi rá a normál méret, amit a hétköznapi helyeken (drogéria, gyógyszertár, bolt) lehet kapni. Sok férfi soha nem tudja meg, hogy rossz méretet használ, csak nem szereti, mert szorít.. Miért nem tudnád a gyógyszert rendszeresen szedni? Miféle akadálya lehet? Ha hormonproblémád van, az még nem zárja ki teljesen a gyógyszerhasználatot. A legtöbb baj mellett lehet szedni, az orvos tudni fogja, mi lenne számodra a legjobb.
2015. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Van már sokféle hormonmentes fogamzásgátló, azok között nézzetek szét.


[link]


Itt az utolsó oldalon felsorolja a lehetőségeket pl. pesszárium, spermicid krémek stb.

2015. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%

Ha így rettegsz, szerinten hagyd a szexet, még nem neked való, gyerek vagy hozzá.


A gumitól nincs biztosabb. A többi nem hormonos fogamzásgátló lutri. Valaki sosem lesz terhes mellette, valaki rögtön. De ha utána olvasnál, vagy felkeresnél egy nőgyógyászt, ezt te is tudnád.


Benne van a pakliban, hogy teherbe eshetsz bármikor. Ezt vagy eldogadod, vagy nem szexelsz. 25L

2015. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én sem szedhetek fogamzásgátlót hormon problèma miatt, spirált már szült nőknek javasolják. A spermicidek pearl indexe nem bíztató. Marad a gumi, lehet nagyobbakat is kapni.
2015. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem azt mondtam, hogy beléd élvezzen, hanem hogy a szádra verje, te idióta...
2015. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"a barátom nem szereti a gumit, szorítja stb de kibírja miattam "

Válasszon nagyobb méretet.

2015. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ja okoskák, hormonproblémára még tömjön fogamzásgátlót, gratulálok, bár biztos találna olyan idióta orvost, aki felírja neki. Ezt először is endokrinológussal ki kellene vizsgáltatni, nem még többet rontani a helyzeten. Kérdező, a párod próbálkozzon nagyobb mérettel. Esetleg megpróbálhatnád a pesszáriumot spermiciddel, mi a terméketlen napokon használjuk azt!
2015. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
" de úgy képzeljétek el, hogy állandóan ellenőriztem a gumit, hogy nem szakadt-e ki" - ellenőrizni is kell ebben nincs semmi extrém. Az hogy a fiú nyavalyog a gumi miatt megszokott. De viselje csak el, annál biztosabb nincs, normális méretet kell venni és szex után ellenőrizni hogy nem-e lyukas...
2015. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!