Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes?!? 6. napja késő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes?!? 6. napja késő menzesz, bőséges fehér folyás, csekély mellfeszülés, de nem olyan erősen, mint rendesen menzesz előtt. Szeretkezés után bennem maradt még kicsit a pasi, de nem sokat.

Figyelt kérdés
. Lehet terhesség? Úgyamúgy elég pontos a menzeszem.SOS :(
2010. márc. 10. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek közben, akkor semmi baj nem lehet. Valószínűleg, csak késik. Kortól függően, ez teljesen normális.
2010. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gumival, igen.
2010. márc. 10. 21:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek sehogy,akkor lehet terhesség!Ha 6.napja késik,akkor már érdemes tesztet csinálni.
2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: látom írtad,gumival.Nem szakadt el?Nem csúszott le? Ha nem,akkor elvileg minden rendben és lehet,hogy a stressz miatt késik,de akkor is ajánlom a tesztet most már megbízható eredményt fog mutatni.
2010. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szakadt, de miután elment,még bennem maradt egy kicsi és azt hallottam h már ez is lehet rizikófaktor. És tényleg aggasztó,hogy amúgy pontos a menzeszem.
2010. márc. 10. 22:14
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem most késett 2 hetet. Ne parázz. A mellem nekem se feszült annyira az elején, de aztán a második hét közepén már igen.

Nem tudom mennyinél tartasz, de én 40 nap alatt nem pánikoltam. Gondoltam, hogy 45nél csinálok tesztet, de szerencsére pont megjött.

A tesztekre nem is tudom hogy hány nap van írva, asszem egy hét késés fölött érdemes, de nem 100. Én még várnék 1-2 napot. Az a hormon amit kimutat csak a terhesség talán 3. hetétől van, ezért ha túl hamar tesztelsz nem jön elő ha baj van.

2010. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok. Nekem is pontos volt. Mindig megjött 30-32re. Aztán most 39... 45...
2010. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
oké, csinálok egy tesztet hajnalban aztán ha ténylag semmi vérzés, akkor később is. De hát én biz nagyon parázom...
2010. márc. 10. 23:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a folyás azt jelenti, h hamarosan meg fog jönni. Ha védekeztetek, nem hiszem, hogy baj lenne. A teszt inkább arra kell, h te megnyugodj.
2010. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Valószínüleg még az idegeskedéssel is késlelteted a mensidet, nyugodj meg nem lehetsz terhes.
2010. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!