Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyünk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyünk? (méret probléma. )

Figyelt kérdés

Nem dicsekedni akarok, de a barátnőm szerint túl nagy vagyok... Ma voltunk először együtt (az előző kapcsolatomban nem óvszerrel védekeztünk...), két fajta Durexet vettem. Az 52 mm-es nem jött rám, mindketten megpróbáltuk. Az 56 mm-es jó volt, de lecsúszott.

Ráadásul hiába használtunk síkosítót és mindketten kívántuk egymást, fél órával az esemény után elkezdett fájni neki és azóta tart... :(


2015. szept. 27. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha túl nagy vagy az sem jó...
2015. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Mekkora a méreteted konkrétan?
2015. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem sincsen nagy .. de rám az 56 os jó..sőt.. nem is jön fel néhaha az 56 os lecsúszik akkor síkosítóval próbáld a kissebbet felvenni

Vagy keress másféle gumit( nem föltétlen a durex a legjobb)

2015. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha lecsúszik kissebbet vegyél mert baj lesz

néha kicsit nehézkes felvenni de gyakorolni kell

és menni fog

2015. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!