Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beteg vagyok vagy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok vagy terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 5 napja voltunk együtt és hát óvszer nélkül és tudom, hogy bármi megtörténhet ettől függetlenül még élvezés előtt megszakítottuk az aktust.

Azután egy nappal nagyon sokat kellett pisilnem kb 5 percenként és szúró fájdalmat éreztem (vizelet alig jött).

Utána olvastam és írták, hogy ez lehet a terhesség egyik jele.

Aztán még jobban utána olvastam majd azt hittem hólyaghurutom van.

Körülbelül 2 nappal később pedig hüvelygombám lett.

Amivel majd orvoshoz fogok fordulni.

Olvastam , hogy a hüvelygomba is lehet a terhesség miatt VISZONT azt is, hogy petefészek gyulladás miatt is amire több esély van ugyanis szerintem emiatt fáj a hasam.

Tudom ,hogy ezt majd az orvosom fogja tudni csak biztosra, de mégis szerintetek melyikre van nagyobb esély?



2015. okt. 14. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz terhesnek, de ha ennyire parázol miatta, inkább védekezned kéne... Semmi értelme a válaszoknak, én sem megnyugtatni akarlak. Az orvos is vagy tudja mi van, vagy nem. Várd meg a kövi menstruációt, ha késik, akkor tesztelj.
2015. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.


A terhességet, még a gyors teszt sem tudja kimutatni, 5 nap után. 7-12 nap a beágyazódási idő.

Ne találgass menj orvoshoz. Sokan félvállról veszik ezeket a dolgokat.

2015. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Elsőre inkább azt mondanám, hogy a barátod félrejár és összeszedtél tőle egy jó kis "felfázást" gombával, ami az óvszer nélküli szex miatt teljesen reális. A gyakori pisilés szúró fájdalommal az felfázás, és azt a lányok szex útján is elkaphatják, plusz a fiúknak semmilyen tünetet nem okoz, nekünk igen... gomba ugyanez.


A kérdés inkább, hogy a ciklusodban hol jársz? Mikor kellene megjönnie a következő menszeszednek és mikor volt az utolsó? Az relevánsabb infó. És ahogy írták, 5 nap alatt nem lesz terhességi tüneted.

2015. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó rendesen összefoglalta.
2015. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Október elsején volt a menzeszem és nyolcadikán múlt el.

Szóval max November 3-án csinálnék tesztet. De orvoshoz a betegség miatt mindenképp mennem kéne ezen a héten.

Egyébként elkezdtem kenni Canesten krémmel. Ha 3 nap múlva nem lesz semmilyen csökkentő hatása (azt olvastam 3 nap alatt kéne nagyjából elmúlnia ha ezzel kenem) szerintem akkor lenne érdemes mennem.

Oh és tudom, hogy most valószínűleg ez a páromtól van, de eszembe jutott, hogy körülbelül 10-11 éves koromban is volt hüvelygombám vagy a sok cukor beviteltől vagy valahonnan összeszedhettem akkoriban, de akkor még nem tudtam mi az és semmit sem tettem ellene kb. 1-2 hét alatt múlt el. Ez azt jelentené , hogy én ennyire hajlamos vagyok rá?

2015. okt. 14. 19:50
 6/9 A kérdező kommentje:

Még egy dolog: Nem , nem jár félre a barátom , viszont volt már, hogy említette , hogy fáj neki ott lent. Nem mondta,hogyan és nem hinném, hogy tudja mitől. Gondolom valamilyen fertőzése lehet bár ezt vagy egy hónapja mondta és azóta nem szóval gondolom elmúlt neki.

Védekezni pedig fogunk .. már beszéltem vele egyszer róla és nem örült neki, de beleegyezett csak aztán nem jött össze, hogy vegyünk óvszert. Legközelebb ismét mondani fogom neki, hogy anélkül inkább ne.

2015. okt. 14. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Jópofa barát... Inkább nem akar védekezni. A r0h@dék... Ha meg felcsinál, ott hagy a $z@rb@n... Sikerült a legjobb párt választani magadnak. :3

19L

2015. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most nem értem... Miért nem képes egyikőtök se ellátogatni a dokihoz? Mi a jó abban, hogy ilyen-olyan fertőzéseket hurcoltok? Nyami... Mert látszólag egyikőtöknek sincs fogalma semmiről... Vizsgáltassátok ki magatokat mindketten és ennyi.
2015. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És védekezzetek, mert ilyen ésszel nem ajánlott szaporodni. Idősebb korban sem!
2015. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!