Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
amikor elélveztem volna kivettem és kiverte gumiba,akkor vettük észre,hogy lyukas,szinte a teteje le volt szakadva,így nem élveztem bele,de lehet terhes? vagy valószínűleg akkor szakadt el mikor ki verte?

2015. okt. 17. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes:
2015. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
nem valószínű ,hogy az
2015. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről mèg nem hallottam:S sajnos benne van a pakliban.Csak nem tudni mikor szakadt ki:S Hány èvesek vagytok?Ha tudtok vegyetek holnap mindenkèppen esemèny utánit. Mi durexet használunk már 1 ève sose volt baj vele, hasznaljatok ti is inkább azt legközelebb, mert amit ti használtatok arról már sok bajt hallottam itt a gyakorikerdeseken is. Szoritok nektek, hogy ne legyen semmi. De èn a helyetekbe vennèk esemèny utánit, mert ezt a legjobban maga a lány tudja elszenvedni ès míg meg nem jön neki idegeskedni fogtok.
2015. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szaszaa11 ***** válasza:

A masculan nagyon rossz óvszer, több okból is. Nekem pl. A meretezesevel van bajom, alig jon fel ram aztán aktus közben meg le akar csúszni...

Legjobb megoldás a fogamzasgatlo az biztosabb mint az óvszer es a szex is jobb gumi nelkul :)

2015. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!