Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el Lyndinette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedni. Melyik nap számít a menstruáció első napjának?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm, viszont első 2 nap szinte semmi se volt ( nagyon stresszes is voltam mert sok zh-t írtunk) így 3. nap volt rendes vérzés és erős görcsölés. Így a 3. napon szedtem be az első szemet. Ez akkor első napnak számít?

2015. okt. 21. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha védekezés szempontjából kérdezed, akkor várj 1 hetet, mielőtt csak a fog. gátlóra hagyatkoznál.

Viszont ha amúgy, akkor nem gond, ha nem a vérzés első napján, hanem csak a 2-5. napon kezded el szedni. Tehát azzal sincs gond, ha ez már a 3. napja lenne a menzeszednek és úgy vetted volna be.

2015. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem,ez a 3.napnak számított.


Ha tájékoztatóban benne van, hogy az 1-5. napon kezdheted el szedni,akkor most épp jóljártál, hogy bevetted a 3.napon,de ha az van beleírva, hogy 1.nap kell elkezdeni,akkor nem pontosan kezdted el!

2015. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-5 nap van a tájékoztatóba, de mindenki mást mond hogy melyik az első nap -_-
2015. okt. 22. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Első nap,amikor barna folyás,vér bármi megjelenik a bugyidon. A női normál ciklus több napos,akár 3-8 nap közötti is lehet,és mindig az az első nap,mikor észleled.


1-5 nap van a tájékoztatónak,szóval jól kezdted el szedni,és amikor elfogy a tabletta a 21.nap után, a 22.napnál már szüneted lesz 7 napig,és a 8.nap kezded az új csomaggal.

2015. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!