Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle bevétele után 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle bevétele után 24 óra elteltével sem jelentkezett semmilyen mellékhatás. Ez probléma?

Figyelt kérdés

Csütörtökön este 11 körül történt az aktus, sajnos elszakadt a gumi. Pénteken dél körül vettem be az eseményutánit. A menstruációmnak eredetileg a következő kedd-szerda körül kell megjönnie. A gyógyszer bevétele óta majdnem 24 óra telt el, mellékhatások még nem jelentkeztek. Ez normális? Mikor kell számítanom az első vérzésre? Előre is köszönöm a válaszokat!


22/L



2015. nov. 14. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is csak enyhe hányingerem, hidegrázásom volt, szinte elhanyagolható. Aztán a bevételtől számított 5-7. napon enyhén görcsöltem, hányinger, és 3 napon át volt pecsételő vérzésem. December elejére várom a rendes menzeszem.

Szóval ne pánikolj, mindenkire másképp hat.

Van akinek egyáltalán semmi pici tünete sincs.

2015. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam mint Te.Nekem semmi tünetem nem volt... Aztán eltelt egy hét, megjött (tabi mellékhatása miatt, de pontosan egy hétre a bevételt követően) utána még párszor volt vele baj, de mostanra már (5 hónap után) egész jól visszaállt. Két hónapig annyi bajom volt hogy jobban szőrösödött a lábam (:D) . Általában normális a vérzés utána. Bár egyénfüggő. De nyugi :)
2015. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!