Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fordított guminál lehet gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordított guminál lehet gond?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vettünk bordázott durex óvszert és barátnőmnek sikerült a lehetetlen! felhúzta FORDÍTVA az óvszert...

Onnan tudjuk .hogy mikor vége volt akkor a rücskök belül voltak nem kívül.

Az óvszert felfújtuk nem volt lukas és a barátnőm krémet is használt (pharmatexet).

Csak kicsit félünk mert az óvszer kb 3 cm-t lelógott DE a vége nagyon rajta volt a bőrön és nem engedte (alig tudtam lehúzni) és száraz is volt körülötte.

Van ok a félelemre még így is? meg ha mondjuk 1 nagyon pici szinte hangyafosnyi kijön akkor a krém megfogná?

Mert az összes benne volt a tartályba!



2015. dec. 12. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a tulparazassal elrontjatok a szexet...

Nem tudom, hogy sikerult forditva felhuzni, de gratulalok hozza.

Ha nem szakadt ki, nincs gond.

A pharmatex szerintem nem sokat er, de azert szerintem a "hangyafosnyi" spermaval elbanna, de valszeg nem volt mivel.

Tehat szerintem felesleges a para, de egyebkent ha felhivtok egy nogyogyaszt ő tuti jobban megnyugtat:) vagy epp javasol egy esemenyutamit. De szerintem ha nem vopt gond az ovszerrel, nem kell

2015. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gond ott van, hogy nem a barátnődnek kellett volna felhúznia, hanem neked. Mégis mire húzta, a fejére?
2015. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most nem azért hogy GE CI legyek , de melyikőtök fújt fel egy használt gumit ...?
2015. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!