Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elképzelhető hogy egy pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy egy pasi, úgy felizgul hogy nem tudja időben kihúzni szex végén?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem tuti fogamzásgátlás, de azért mégis érdekel...
2015. dec. 27. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elképzelhető, hanem kimondottan gyakori. Kb. minden harmadik gyerek így készül.
2015. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kiesik a végén.
2015. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:

"nem tuti fogamzásgátlás"


Enyhén szólva... ez NEM fogamzásgátlás egyáltalán.

2015. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elkepzelhető. Sőt még ha sikerült is idoben kivennie akkor is teherbe lehet esni mert az előváladékban is előfordulhat spermium.
2015. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs ilyen, en mint pasi előtte jo par másodperccel mar tudom, hogy határon vagyok. Ráadásul miközben megy el a pasi van az első 1-2-3 másodperc mikor még nem jön ki sperma,de mar elvez el, akkor egyértelműen kihúzhatná. Akkor van ilyen amit írtál, ha önző a pasi, o nem eshet teherbe igy nem is aggódik emiatt.
2015. dec. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En tuti nem tudnam elengedni magam szex kozben igy,hogy ezen kell izgulni ,hogy vajon volt e elovaladek es vajon ki tudja e huzni idoben a pasi? Es vajon meg fog e jonni?..stb... Biztos nem szeretnel mashogy "vedekezni"? Sztem siman "hibazhat" a nagy hevben a pasi. Ne kockaztass!
2015. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A megoldás: gumióvszer
2021. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!