Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen fogamzásgátló tablettát szedtek? Mennyibe kerül? Tapasztaltátok bármelyik mellékhatását?

Figyelt kérdés
Mióta szeditek és hány évesek vagytok?
2015. dec. 29. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Dienille-t szedek, és 17 éves koromtól kezdve. De ez csökkenti a tesztoszterin szintet, ugyan is nekem elég magas. Ezért kaptam ezt.. elsőnek kipattogzottam tőle, aztán el is múltak.. viszont észre vettem egy kisebb hisztis reakciókat, amiket már visszafogok... szóval hisztisebb lettem tőle :)
2015. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy én pl mit szedek/szedtem, mert a Te nőgyógyászod nem biztos hogy azt írja fel, arra van szükséged.

Én Belarát szedtem egy ideig, és fél évig elképesztően aluszékony voltam tőle. napi 12/14 óra alvás...

2015. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én jangee-t szedek, de a mostani az utolsó levél és, ha megyek felíratni akkor Corenelle fogamzásgátlót akarok irattatni, mert 1500 Ft-al olcsóbb és ugyan az a hatóanyag van benne, egyébként a jangee-től annyi h néha fáj a fejem, azon kívül nincs mellékhatás :) Am a jangee 6500 Ft körül van, a corenelle 3 havi 5 ezer körül, ha jól tudom.

És te kérdező szedsz fogamzásgátlót?

2015. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Daylettet szedek, 16 éves korom óta (1,5 éve) semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam és elégedett vagyok vele :) kevésbé fáj a menstruáció és végre csak 4 napig tart

külföldön élek, 32€-t fizetek érte 3 hónapra

17l

2015. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én coranelle-t szedek nagyjából egy éve. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

20/l

2015. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még nem szedek, csak tervben van. Kicsit tartok a mellékhatásoktól és számolgatom, hogy anyagilag megéri-e egyáltalán. (óvszerrel szemben) 21 éves vagyok egyébként.

Várok még válaszokat! :)

2015. dec. 29. 12:33
 7/10 anonim válasza:
Véleményem szerint anyagilag a fogamzásgátló jobban megéri :) Amúgy tényleg jó abból a szempontból, hogy én például amikor megjött akkora görcs rám jött, hogy menni nem tudtam és csak feküdtem az ágyban tétlenül olyan rosszul voltam meg az éjszakai betéteket kellett fél óránként cserélgessem...és amióta szedem a fogamzásgátlót semmi menstruációs görcs meg kevesebb is és csak pár napig tart :)
2015. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg mennyit vagytok egyutt. ;) Ha sokat :megeri es nem mindegy az sem hogy van aki utalja a gumit huzgalni... mas elmeny nelkule.De a gyogyi hormon ,es hiaba kerdezgeted a tobbiektol a mellekhatast mert lehet nalad semmi nem lesz vagy epp hogy totalisan rosszul leszel o meg nem volt. En szedtem 9evig Tri-regolt majd elkezdtem szarul lenni tole( kozti verzes,mellfeszules,puffadas stb. ) valtottam jobb lett (Lyndinette 2ev) de utanna ezt is megunta a szerveztem es amugy is terveztuk a babat. Arra most Norcolutot (hormon ez is)kaptam.. elvben segitene beagyazodni es tobben irtak a neten hasznalt neki. Nekem pedig nincs tole peteeresem... szoval szervezetfuggo ki hogy reagal. De egy probat meger a figamzasgatlo. 29/n
2015. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Milligestet szedek 9 éve,maximálisan meg vagyok vele elégedve,semmi mellékhatást nem tapasztaltam,csak pozitìv dolgokat.Pl nem görcsöl a hasam menstruációkor,ami ezelőtt 8 nap volt,a gyógyszer óta csak 5.Árban 3 havi adag 6400 körül van.
2015. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Altforalle-t szedek, és semmi mellékhatást nem tapasztaltam, hiába reméltem, hogy talán kicsit hízok tőle. Első pár hónapban picit híztam, de aztán ugyanúgy lefogytam sajnos.

Bár nekem a túl erős vérzésemre írták fel, de még a tabinak is 5 hónapba tellett mire rendbe hozott, viszont sikerült. :)

Kb. 6000 Ft három hónapra, én szeretem nagyon, nincs vele problémám.

Kicsivel több, mint fél éve szedem és 18 éves vagyok. :)

2015. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!