Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagytad a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagytad a fogamzásgátló szedését, akkor tapasztaltál pozitív hatást?

Figyelt kérdés

Mondjuk, aki nem baba miatt, hanem a mellékhatások miatt hagyta abba. Én 3 évig szedtem folyamatosan (Lindy20 és Samba) mellékhatások: szárazság, libidocsökkenés. Szerda óta nem szedem a tablettát.


Neked milyen panaszaid voltak és mikorra múltak el? Mensi nagyon összekavarodott? 19/L


2010. márc. 28. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én szakítás miatt hagytam abba, nem igazán volt pozitív hatása, bár nekem mellékhatása nem volt mialatt szedtem. előjöttek a pattanásaim, újra úgy görcsöltam, h járni alig tudjam =/
2010. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2010. márc. 28. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én két levelet beszedtem, és folyamatosan véreztem, beragyásodtam, fáradt voltam, nem kivántam a szexet.Pedig előtte pont az ellentéte voltam.

Úgy döntöttem hogy nem veszem be a harmadik levelet. Egy hete nem szedem, és baromira jól érzem magam!A menstruációm remélem hogy újra megint normális lesz.

2010. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 év után hagytam abba, épp azok miatt az okok miatt, mint te is (de ezek csak az utolsó 1 évben jöttek elő), és határozott javulást tapasztaltam 1 hónap után! (2 hónapja hagytam abba)27/L
2010. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10 éve szedem a novynettet és soha sem éreztem vele semmi negativ hatást (libidocsökkenés, hízás ..) viszont amikor tavaly tartottam egy pár hónapos szünetet, olyan lett az egyébként nagyon szép bőröm, mint egy 15 éves pubertásé.. :( nem tudom ez mennyi idő után múlt volna el magától, én nem vártam ki, újra elkezdtem szedni.

A menstruációmmal viszont nem volt baj, ugyanannyi napra jött meg akkor is mint tabi mellett..

23L

2010. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én most 4 év után hagytam abba de nagyon rossz. Híztam, felborult a hormonháztartásom teljesen össze vissza jön meg, pecsételek, a menstruációs görcseim is visszatértek, többet fáj a fejem(bár én kiskorom óta fejfájós vagyok), a bőröm is csúnyább lett, jobban zsírosodik ezáltal többa miteszerem, pattanásom.

A nemi vágyamat viszont nagyon kedvezően befolyásolta( vagy hát ahogy vesszük), napi 2-3szor is ráveszem a páromat hogy szeretkezzünk.(persze használunk óvszert)

2010. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én már látványosan fogyok, igaz van nálam is pecsételgetés. köszönöm a válaszokat! Remélem nálam is minden rendbe jön.
2010. márc. 30. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3-4 hónap után helyreállt, csak teszteltem, ha már annyira istenítik ezeket a szerintem mérgeket. Borzalmas volt... libidócsökkenés, pattanás, depressziós hangulat, folyamatos hangulatingadozások. Mindössze 3 hónapig szedtem és mégis 3-4 hónap kellett ahhoz, hogy minden újra rendesen működjön.
2010. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évig szedtem tabit(3félét is), 2 hónapja hagytam abba. A libidóm már néha előjön, kevésbé vagyok depressziós hangulatban, (bár lehet ez a napsütésnek is köszönhető). A mensturációm 28 ill. 30 napra megjött rendesen azóta, nem volt gond.
2010. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!