Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek vegyek be esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek be esemény utáni tablettát? /Nem megszakításos közösülés/

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk és több mint egy éve élünk szexuális életet a barátommal. Eddig mindig használtunk gumit, és felelősségteljesen szeretkeztünk, de az utóbbi időben csak elrontotta a szexet az óvszer, kiszáradtam tőle... így tegnap, annyira kívántuk egymást hogy levettük és kb fél vagy 1 percig anélkül csináltuk. Utána kapcsoltam és leállítottam magunkat, kivette...(nem ment el, csak jóval később tehát nem megszakításos volt) nem tudom mennyi előváladék lehetett (általában nincs neki tengernyi) plusz a héten már vagy 4x-5x volt orgazmusa (reménykedem benne hogy így még kevesebb örökítőanyag volt a spermájában) DE elvileg pont az ovulációm előtt 4 nappal voltam tegnap. Ezért rettentően félek, hogy terhes leszek. Mit gondoltok, kellhet az esemény utáni? Mekkora az esélye a terhességnek?

2016. febr. 27. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem lehet megmondani azt, hogy mennyi az esélye de ugyan annyi mintha máskor szeretkeztél volna gumi nélkül kb 50%. Ha nem szeretnél terhes lenni, akkor kell esemény utáni.
2016. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj biztosra és vegyél be. Ja, és ajánlom a fogamzásgátlót
2016. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél. Jó lenne ha végre megtanulnák az emberek hogy ha védekezés nélküli közösülés történik akkor van esély a teherbeesésre. Ha kicsi, akkor sem nulla. De majd a tabletta ára megtanít rá hogy ne csinálj ilyet többet :D
2016. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma (masfel-2 napra a szex utan) mintha megjott volna... nem tudom mi ez de 18an mult el, szoval nagyon nem esedekes.. eddig normalis folyas volt, de most olyan mint mikor keszul megjonni
2016. febr. 28. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy esedékes a peteérés.. Nos, akkor is előfordulhat gyenge vérzés/pecsételés.

A második lehetőség a beágyazódási vérzés, de szerény véleményem szerint nem kell aggódnod.

Legközelebb viszont ne csináljatok ilyet..

2016. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!