Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Április 14. -én (Szerdán)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április 14. -én (Szerdán) csinálok egy tesztet akkor biztos eredményt mutat?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Április 3.-án (Szombaton) a barátom belém élvezett és szeretnék csinálni egy terhességi tesztet, hogy biztos legyünk benne a fogamzásgátlóm már eléggé véd.
2010. ápr. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
már az első levél felétől véd .ha rendesen szeded,akkor nem eshetsz teherbe.a következő menzid előtti pár napban mutatja,hogy terhes vagy-e.
2010. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még mindig a 3. levélnél tartok és 7 szem gyógyszer van még benne.
2010. ápr. 11. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló szedésénél az is fontos, hogy mindig ugyan akkor vedd be a gyógyszert? Mert én este szoktam, de nem igazán veszem be mindig 8-kor (Első hónapban mindig 8-kor vettem be). Ez is számít?
2010. ápr. 11. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem lehetsz terhes. Nekem azt mondta a nőgyógyászom, h már 2 hét után tökéletesen véd. Én 1 hónapig vártam, nem lett semmi bajom. Már lassan 3 éve szedem. Ja, és nem fontos ugyanakkor bevenni, én fél 9kor szoktam, de vettem már be hajnali 1kor is. a lényeg, h ha nem a szokott időben veszed be, az azt követő 12 órán belül vedd be!
2010. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2010. ápr. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!