Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt hónapban 12-én kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt hónapban 12-én kezdtem el a Cornelle fogamzásgátló szedését (menszeszem 1 napján). A 21 nap után megtörtént a 7 napos tabletta szünet, de ez idő alatt nem jött meg. Talán amiatt, hogy még nem szokta meg a szervezetem a gyógyszert?

Figyelt kérdés

A megszokott 5 nap helyett 7-8 napig tartott a menszeszem. És már elkezdtem a 2-dik levél szedését.

Ez az első fogamzásgátló amit szedek, és aggódom hogy késik vagy hogy miért nem jön meg.


2016. jún. 15. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem. Most megjött vagy nem? 5 nap helyett 7-8 napig tartott. Akkor volt menstruációd. Nem kell aggódni, a gyógyszer miatt volt. Mikor én is elkezdtem szedni 4 hónapja,totál zavar volt. Megvonásos vérzés volt,csak soha nem egyformán.
2016. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!