Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ti nőgyógyászotok mit mond?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti nőgyógyászotok mit mond? Ha a fogamzásgátló szedése mellett megjön a megvonásos attól még lehettek terhesek? Az én nőgyógyászom azt mondta akkor is "megjön" ha terhes vagy de a betegtájékoztatóra nem egészen ez van írva.

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfodulhat hogy meg jön pl ha közvetlenül menzi előtt fogant.. Sőt valaki az első 3-4 hónapban menstruál... De nagybátyám felesége végig menstruálta a 9 hónapot. Nem vagyunk egyformák... Viszont a doki 5 hetes terhességet már lát az UH -n ha mész hozzá vizsgálatra ;) 22 N 13 +4 hkm
2016. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen (Anyukám velem 4 hónapig vérzett... vagyis mondta hogy gyenge volt, de ugye a tabletta lényege) Nekem azt mondta hogy az azért más szokott lenni, nem olyan erős, nem olyan hosszú. Tehát ha pl egyik hónapról a másikra az 5napos erős vagy közepes menzeszből lesz egy 2 napig tartó barnázás-pecsételgetés akkor teszteljek mindenképp. Az első elmaradtnál pedig menjek hozzá vissza.
2016. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen van akinek megjon.. kolleganom 5honapig" menstrualt"terhesseg alatt.


De nekem is megvolt 9napig pont ahogy szokott csak jobban gorcsoltem...csak az utana levo kozti verzes lett gyanus

->mehenkivuli terhesseg.


De azert betartva a gyogyiszedes szabalyait nem kell nagyon parazni.11evig szedtem nem lett baby ,utana meg elso honapban.

2016. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!