Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van nagy (obb) méretű esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nagy (obb) méretű esemény utáni tabletta, vagy az összes picike? Aki már vett be ilyet olvassa végig, kérem

Figyelt kérdés

Hétfőn lefeküdtem a barátommal, vagyis csak pettingnek indult, de utána be akarta rakni. Mondtam neki, hogy gumi nélkül ne, de ő csak mondta hogy soha életében nem használt gumit, mindig megszakítással védekezett. (Elvileg nincs is gyereke) Mondtam neki, hogy akkor se, de addigra már késő volt és már nem tudtam mit tenni, mert fájt is (nekem első volt) és ugye meglepő és jó volt, úgyhogy utána nem tudtam vele foglalkozni. Másnapra(tegnapra) rájöttünk, hogy ma van peteérésem. Tegnap amikor átmentem, egy gyógyszerrel várt,mondta hogy az egyik orvos haverjától kapta, esemény utáni tabletta. Láttam már ilyet, neten, és azok nekem picinek tűntek, és ugye egyesével volt becsomagolva. Na, hát ez egy elég nagy gyógyszer volt, hirtelen nem is tudom mihez hasonlítani. Mint egy bab. Kb. És nem volt becsomagolva semmibe, csak a kezembe nyomta a barátom.

Nem élvezett belém és még az előváladék előtt kihúzta (tényleg csak keveset volt bennem) elmondása szerint. Igen, tudom hogy lehetek terhes, nem az a kérdésem. VAN VALAKI AKINEK AZ ESEMÉNY UTÁNI TABLETTA BAB NAGYSÁGÚ VOLT?


Köszönöm a válaszokat:)

15l, 25f


Ja és a korkülönbség miatt se kérnék rosszindulatú kommenteket:)



2016. júl. 13. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Te csak úgy bekapkodsz ilyen "orvos barátok" által adott tablettákat? Csoda, hogy megérted a 15. életévedet.
2016. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kezedbe nyomott valamilyen fájdalomcsillapítót, hogy nyugodj le, azt' csá.
2016. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mivel ő ma elutazott, én pedig egyedül vagyok itthon, nemtudom el tudnék-e menni, igazi(?) 72 órás tablettáért..mert nem szeretnék kockáztatni, inább azt vennék be, minthogy terhes legyek. Abortuszra ugye csak szülői engedéllyel lehet menni, úgyhogy inkább elmennék ma én a kórházba egyedül 72 órásért..
2016. júl. 13. 09:45
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom, gondolkoztam előtte rajta, hogy nem kéne bevenni, de úgy voltam vele, hogy ha az akkor minden oké, ha nem az, akkor úgyse adna semmi olyat amitől bajom lehetne. De szerintem is csak fájdalomcsillapító volt.
2016. júl. 13. 09:47
 5/24 A kérdező kommentje:
Kérlek, segítsetek még:(
2016. júl. 13. 09:48
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a legtöbb esemény utáni tabletta méretben nem különbözik egy fogamzásgátló tabletta méretétől, csak ezek egyesével vannak csomagolva. Na mármost, keress utána a gyógyszer márkájára fajtájára akkor kiderül.

Ha viszont ilyen félig bontott kitudja honnan szerzett gyógyszert kaptál, akkor legyen már annyi eszed, hogy nem veszed be!

Tájékoztatásképpen előváladék szinte mindig van fokozott izgalmi állapotban, szóval nincs olyan, hogy előváladék előtt...

Végezetül amit mindenkitől megkapsz változatos formában, hogy szörnyen naiv vagy kislányom. Ha nem akarod akkor azt add a tudtára, ha erőszakoskodik pedig vágd jól pofán, mindjárt át gondolja a dolgokat...

2016. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

[Mivel ő ma elutazott, én pedig egyedül vagyok itthon, nemtudom el tudnék-e menni, igazi(?) 72 órás tablettáért.]


És mégis miért ne tudnál elmenni?

2016. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Teljesen ki volt csomagolva, sima, fehér tabletta, kerestem de a tablettára se volt ráírva a neve. Tudom, tudom, hogy naiv vagyok, és hogy pofán kellett volna vágnom, csak nemtudom, elvette az eszemet.

De most olvastam, hogy elvileg 16 alatt ki se adják az esemény utánit, szülő kell hozzá. Nekem a szüleim az ország másik felében vannak, nyaralni. Mit tudok most csinálni?? :(

2016. júl. 13. 09:54
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az eszed vette el, de már a szüzességed is sajnos. Megérdemelte? Megérte?
2016. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Megérdemelte, nagyon szeretem, de megérni így nemtudom megérte-e. Azóta semmit nem aludtam, csak azon görcsölök hogy honnan szerezzek egy tablettát. Gyógyszertárban természetesen vény nélkül nem adták ki, próbálkoztunk.
2016. júl. 13. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!