Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdeklodnék hetvegere elfogyot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklodnék hetvegere elfogyott a fovamzasgatlom. Ezert kesobb tudtam csak beszerezni. Csak kedden tudtam megvasarolni a tablettat. En hulye a baratommal hetvegen egyutt voltunk lehet ebbol kovetkezmény?

Figyelt kérdés
Hozzatennem ez mar a 3. Levél amit használok
2016. aug. 22. 23:23
 1/4 RRR ***** válasza:
én a helyedben a nődokimat kérdezném!
2016. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet baj, mivel nem is szeded
2016. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem lehet bajod...mar van vedoreteg...minden szem csak azt erositi ez nem azt jelenti hogy nem vagy vedve!! Minel hamarabb potold. Amugy hanyadik napjan vagy a ciklusnak? Pl. Ha van a menstruaciod az elott es az utan kb egy hetig nem vagy termekeny 5-7nap. Ezek kozott vagy termekeny
2016. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi van?? Védőréteg??? Miről beszél ez? :-D :-D Ajjajj...

Igen, lehet baj. Ha jól értem, a placebo után nem kezdted meg a következő levelet csak napokkal később. Ez annyit jelent, hogy már a szünetben se voltál védett, most pedig olyan, mintha most kezdted volna életedben először szedni a tablettát! És még meg is történt.. nagyon parás, menj el orvoshoz! Le fog cseszni, de ez van!


Nem poénból kell rendesen szedni, ha csak egyet kihagysz vagy nem szívódik fel időben már simán becsúszhat a baba! Ha antibiotikumot szedsz akkor is, vagy bizonyos gyógynövények, hajtó teák, fo.ás, hányás.. ide ész kell, ha szexelni tudsz, legalább olvasd el a betegtájékoztatót!

2016. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!