Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek van esély terhessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély terhességre így?

Figyelt kérdés
Védekezés gumival, elejétől-végéig volt, lankadás előtt ki is vettük. A vízzel való ellenőrzés elmaradt (tudom, hiba volt), de látható lyuk nem volt rajta és ide oda folyatva se jött ki semmi. Utána más miatt de nagyon ideges voltam, aztán beteg is lettem magas lázzal és két antibiotikumot is végig szedtem és mostanában is ideges vagyok bár szintén nem emiatt első sorban. Nem rettegek azért, meg tudom hogy normális ha késik, főleg nálam, idegesség miatt késett már több mint 10 napot is, de azért kíváncsi vagyok mit gondoltok.

2016. okt. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

mi sose ellenőriztük vízzel...

sztem nem vagy terhes

2016. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában, ha az óvszer szakad, akkor az látványos, nem csak egy pici lyuk van rajta, hanem végigreped.

Nem kell izgulnod.

2016. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem hinném, hogy bármi probléma lenne. ne aggódd halálra magad. :)
2016. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem aggódom halálra magam:) Én gyári hibára gondoltam, az lehet nagyon nagyon kicsi lyuk is és víz nélkül nincs akkora nyomás hogy látszódjon. De mondjuk erre elég kicsi az esély és ha mégis bejutott valami akkor is az idegesség meg az antibiotikum lehet hogy megakadályozta a dolgot.
2016. okt. 9. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak akik évekig próbálkoznak gyerekkel és nem jön össze. nemhiszem h neked összejön így :D
2016. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes. De azt soha nem értettem hogy hogyan tud egy óvszer kiszakadni,főleg ha nem gyártási hibás. Ha normálisan fel van húzva akkor nem tud kiszakadni. A másik meg az ami érdekes számomra,hogy ellenőrízni kellene?! 😃 Soha nem szoktam. Szóval nyugodj meg...nem vagy terhes!
2016. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!