Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki próbált már ien recés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már ien recés vagy bordázott óvszert? Jobb mint a sima? Vagy rosszabb? Milyen a nőknek és a férfiaknak? Miben más?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem semmiben nem volt más ! az egyik partnerem odavolt teljesen érte hogy nagyon jó a másik nem annyira ez szerintem személy függő
2016. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfinak semmivel nem másabb mint a sima. Nő állítólag jobban élvezte de nem mondta miért volt jobb a rücskös.
2016. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom, hogy a lánynak szolgál örömére. Kicsit jobban ingerlik a kiemelkedések rajta... :) A pasinak kb gumi-gumi.

37F

2016. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Mi a párommal szoktunk ilyen bordázott óvszert használni. Azt mondja neki nincs különbség, csak rajtam látja, hogy jobban élvezem. És tényleg, számomra intenzívebb. Főleg amikor nem vagyok olyan nedves, akkor szinte bordánként érzem.

23N

2016. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!