Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 napja bevettem escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napja bevettem escapelle (sűrgősségi tablettát). Csakhogy ma is kiszakadt a gumi. Fogamzásgátlót szedek, de nem tudom, hogy most véd-e valamit. Ha nem akkor most mit tehetek?! és mikor leszek újra védett a fogamzásgátlóval?!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 27. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha fogamzásgátlót szedsz, akkor mi a szarnak kellett a sürgősségi?????????
2010. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert kórházban voltam..:/ és nem hatott ÁLLÍTÓLAg..
2010. ápr. 27. 16:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor voltál kórházban és amit ott kaptál pl. antibiotikum annak a kúrának az utolsó szemét a mostani aktushoz képest 7 napja vetted be? Remélem érted a kérdést,talán kicsit túlbonyolítottam.72 órásat szerintem nem kellene most bevenned,mert ez így nagyon durva lenne a szervezetednek.De a helyedben elmennék a dokihoz,hogy mondja meg mi legyen.
2010. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, hogy kórház...mondjuk tök mindegy, mert sürgősségit nem vehetsz be csak fél évente egyet
2010. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na megpróbálom érthetőbben leírni a dolgokat: szal két hete voltam kórházban és antibiotikumot kaptam sok más szar gyógyszerrel...a fogamzásgátlót a kórházban is szedtem de ott azt mondták, h nem hatásos mert bezavarják a gyógyszerek a fog.gátlót.most két hete szedem,de úgy hogy közben abba kellett hagynom mert az egyik levél már elfogyott egy hetet vártam és most újra kezdtem csütörtökön(22-én) csak a a bibi ,hogy már szombaton vettem be egy sűrgőséggi tabit. szerintetek ilyenkor mi van?
2010. ápr. 27. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Amíg szedted az antibiotikum addig a fogamzásgátló valóban nem hat úgy,ahogy kell.Miután bevetted az utolsó szem antibiotikumot,utána legalább egy hétig gumizni kell.Na most, a szakadás és az utolsó szem antibiotikum között eltelt egy hét?

Azt a részt légyszi magyarázd el,hogy elfogyott a levél és újrakezdted.Ez kicsit zavaros.

2010. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 hete voltál kórházban, ott kaptál antibiotikumot, volt egy 7 napos szüneted, 5 napja szeded ezt a levelet és 4 napja szedtél 72 órásat...mikor hagytad abba az antibiotikumot???


de ha tegyük fel 1 hétig szedted, akkor semmi értelme nem volt a 72 órásnak sem, elmondtad a dokinak, hogy milyen gyógyszereket és hogy szedted, mielőtt felírta volna a 72 órásat?

2010. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden mindegy, mert semmiképp nem vehetsz be újra sürgősségit!
2010. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmentél dokihoz? Mit mondott mit tegyél?
2010. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kórházban már 2 hete voltam..két hete abbahagytam a gyógyszerket! már semmit nem szedek. a kórházban is szedtem ..meg mikor hazajöttem akkor is szedtem egy hétig..nade utána eljött az az idő mikor ki kellett hagynom 8 napot...és most kezdtem el szedni már újból..már 1 hete szedem a kihagyás után...szal kijöttem és utána már semmit nem szedtem be.
2010. ápr. 28. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!