Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tud róla senki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud róla senki, és nem is használja senki, ha ennyi sok pozitív tulajdonsága van? Miért inkább a káros tabi, vagy a béna gumi a menő?

Figyelt kérdés

A hüvelyi pesszárium a nők óvszere. Olyan különböző méretekben gyártott gumi vagy orvosi szilikon eszköz, mely a hüvelybe az aktustól akár teljesen eltérő időpontban is a méhszáj elé felhelyezve 98%-os valószínűséggel mellékhatások nélkül elzárja a spermiumok útját a méhűr elől. Nem zavarja a közvetlen testérzést és az orgazmust nem befolyásolja. Hatásfoka spermicid /spermiumölő/ zselével még tovább fokozható. A méretet orvos kell, hogy meghatározza, de mivel a fiatal orvosoknak ebben nem sok a gyakorlatuk, érdemes idősebb szakembert megkérdezni. Az eszköz megfelelő használat és kezelés mellett némi túlzással egy életre szól.


[link]


2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
63%
a tabi nem káros. azzal meg én nem tudnék vesződni, h a pesszáriumot dugdosom fol magamnak, és ki tudja, h jó-e. és kell még az a folyós, büdös spermicid is. a gumi meg nem béna. :)
2010. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 nielindi ***** válasza:
74%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:20


egyetétek mindennel,én is ezeket irtam volna.

2010. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
51%
áááá, azt hittem, h már megint leolt vki :DD
2010. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:

mert hülye macera felrakni


[link]

2010. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
a gumi azért béna, mert sosem tudtam elmenni benne, orálisan meg hamar is sikerül.. egyszerűen gumiban semmit sem érzek, tablettát meg barátnőm nem szedhet (egyszóval mégis valakinek káros), szóval?
2010. ápr. 27. 23:23
 6/63 anonim ***** válasza:
44%
jaaaajjjj, már ez a hülye nyavalygás, h gumiban nem érzel semmit, brühühühüüüü :DD
2010. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Az ok nagyon egyszerű: az árusítása nem üzlet. Egy nőnek egy életben maximum 2 ilyen eszközre lehet szüksége, egyre a szülés előtt, egy nagyobb méretűre a szülés után. Tessék már végre észrevenni, hogy az egészségügyi kereskedelem legalább akkora üzlet, mint az élelmiszer-kereskedelem. Hatalmas pénzek forognak, és ami olcsó, azt nem éri meg forgalmazni. Gondoljon bele, hogy pl. óvszerből milyen mennyiségre van szükség, csak egy pár életében, és az mennyibe kerül? Megéri tehát pesszáriumot reklámozni és forgalmazni? A fenét éri meg. Képzelje el, hogy mekkora profittól esnének el a gyártók és a forgalmazók, ha a nők tömegével térnének át a tablettáról vagy a pasik az óvszerről a az olcsó, veszélytelen és biztonságos pesszáriumra. Ugye így már egy kicsit világosabb a dolog? Az orvosokról már nem is beszélek, mert ha ezt a módszert propagálnák, ők is meglehetősen nagy pénzektől esnének el.
2010. ápr. 27. 23:25
 8/63 A kérdező kommentje:

"jaaaajjjj, már ez a hülye nyavalygás, h gumiban nem érzel semmit, brühühühüüüü :DD"


ha neked megy benne, örülj neki

nekem 2 éve alatt nem sikerült

2010. ápr. 27. 23:26
 9/63 anonim ***** válasza:
28%
akkor basszus, csináld megszakitással, aztán meg fizesd az abortuszt. mit bánom én, ha neked semmi se jó.
2010. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
a pesszárium pearl indexe jobb a gumiénál!!!
2010. ápr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!