Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben a hónapban hagytam abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a hónapban hagytam abba a gyógyszerszedést és most nem jött meg a menstruációm. Nem kérdezném itt, csak most nincs lehetőségem orvoshoz menni emiatt és addig valaki aki már volt hasolnó helyzetben megmondaná hogy ez normális?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hát figyi ha terhes vagy és nem jon meg az is normális.. szal igen Normális!!!
2010. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért hagytam abba a gyógyszerszedést,mert pihentetni akarom a dolgot,nem azért hogy terhes legyek...és meg is tettem mindent ennek érdekében hogy ne is legyek az.
2010. ápr. 29. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Az. Rossz hír, hogy nekem több mint fél év kellett, hogy normálisak legyenek a ciklusaim megint.
2010. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom h normális-e,de én 1 hónapja hagytam abba,és már 3 hete késik kb...nemtudok mit mondani.Nekem előtte is rendszertelen vok,és ebben a helyzetben én is tanácstalan vagyok. S 100% nem vagyok terhes.
2010. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van amikor rögtön helyreáll gyógyszer után, de van, hogy több hónap, akár fél év is kell. Sőt, van olyan is, hogy a nő elfelejtheti a spontán peteérést.

Reméljük veled nem az utolsó van:S

2010. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akiket jobban megvisel, persze az sem mindegy gondolom, hogy milyen gyógyszert szedtél, és hogy mennyi ideig. Pl. nekem abbahagyás után négy hónapig kimaradt, előtte 3 évig szedtem Tri-Regolt.
2010. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen normális.Sajnos tényleg van olyan,hogy hónapokig nem lesz újra menstruáció,idő kell mire újra helyre áll.Mindenesetre amint tudsz menj el dokihoz és kérdezd meg,hogy ilyenkor tudsz-e tenni valamit és hogy mennyi ideig normális,hogy nem jön meg pl. hány hónap.
2010. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2010. ápr. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!