Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy változtassak a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak a gyógyszer szedési idején?

Figyelt kérdés
Másfél hete szedem,18.30ra időzítettem,de ez az időpont mégsem jó. Hogy tudom áttenni mondjuk reggel 9re?
2017. jan. 5. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán így,tidod hogy én hányszor tettem át,semmi bajom nem lett!!
2017. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát holnap nem este 18.30kor veszem be,hanem akkor amikor szedni szeretném?
2017. jan. 5. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Át tudod, de úgy hogy előbb veszed be a következőt, tehát pl akkor ma este bevetted még 18.30kor, de holnap már reggel 9kor vedd be és akkor onnantól reggel fogod szedni! Ha holnap nem veszed be 18.30kor csak holnap után reggel akkor már nem véd és vérezgetés is felléphet!

Vagy késő este veszed be holnap, mondjuk 9 után és akkor a következő nap veheted reggel, benne leszel a 12 órában.

2017. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!