Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá hogy hízok a fogamzásgátlótól ha nem vagyok hajlamos a hízásra?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nem tudok hízni , most írtak fel fogamzásgátlót hogy beálljon a ciklusom mert az elég rendszertelen volt, és szeretnék hízni a gyógyszertől, a doki szerint van aki hízik tőle!

2017. jan. 12. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Kérlek, mesélj még a ciklusodról ebben a kategóriában. Nehogy a "nők egészsége" témakört válaszd ki, áhh...
2017. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól van telefonról írtam ki, és nem találtam olyat, de persze most kössél ám belém, ha nem tudsz érelmes választ adni, akkor ne nyomd be a kérdést azt csá
2017. jan. 12. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

esély van rá...én amikor elkezdtem, híztam 3 kilót, aztán 1-2 hónap múlva nyoma sem volt (doki szerint valószínűleg visszatartotta a vizet a szervezetem, aztán ahogy hozzászoktam, lement)

most még a kezdeti súlyomnál is 2 kilóval kevesebb vagyok. (szintén nem vagyok hízásra hajlamos, pedig durva hormonproblémáim vannak)

viszont ismerek olyat, aki 10-15 kilót hízott tőle. sosem tudni...

amúgy lehet ki kellene előbb vizsgálni, miért rendszertelen a ciklusod és miért nem tudsz hízni. pajzsmirigy probléma is lehet a háttérben pl.

2017. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyéni a hízás, de a rendszertelen ciklussal és a hízási képtelenséggel endokrinológust keress fel elsőnek! Ugyanis szénhidrát anyagcsere gond állhat emögött amit nőgyógyász nem old meg, a tabletta nem fogja beállítani, amíg szeded addig lesz egy művi vérzés utána visszatér és a hízás is ilyen ha... Én 52kg voltam és 12kg-ot fogytam a tablettától pedig magas hormontartalmút kaptam... :\ Lehet étvágyat okoz aminek max nem állsz ellen, de általában ez átmeneti is. Az anyagcserébe beleszólhat viszont az nem jó megoldás ugyanis abból tartósan pajzsmirigy vagy szénhidrátháztartás gond lehet ami nem játék! Nekem is az egyik fajta pajzsmirigy alulműködést okozott 1 év alatt ami miatt örök életre szedhetem a hormonpótlót.

Ráadásul ez a hízás általában nem egyenletes hanem pl combra, fenékre megy, szünetekbe a megvonás miatt lemehet simán és stiák alakulnak ki, nem formálható ez a fajta hízás!

2017. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hm... én amikor elkezdtem szedni semmi változás, e téren.. aztán elkezdtem kívánós lenni, és enni, enni enni, hat kiló jött rám :) most szedem egy éve, kb fél év után volt ez a "mellékhatásom" !
2017. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :), igen én is gondolkodtam pajzsmirigyre ezért most majd elmegyek oda is kivizsgáltatni
2017. jan. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!