Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS! ÍRJATOK KÉRLEK! Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! ÍRJATOK KÉRLEK! Az esemény utáni tabletta miatt mennyit késik a menstruáció?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs rá meghatározott szabály, egyénenként eltérhet. A magas hormondózisa miatt nagyon sok kavart tud okozni a szervezetben, így nem meglepő, ha másnap megjön, késik vagy kimarad, minden esetre aktus után 2-3 héttel egy teszt nem árt.
2010. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nagyon félek :( most történt ilyen először két év óta...
2010. máj. 5. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:
"Amennyiben menstruációja több, mint öt napot késik...forduljon orvosához egy esetleges terhesség kizárása érdekében." Szó szerinti idézet a betegtájékoztatóból.
2010. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha idöben bevetted szinte biztos, hogy nemlesz baj. Tesztelj, 2-3 hét mulva. Amugy késhet, de szerintem gyakoribb az, hogy megjön hamarabb. Egyiknél se aggodj
2010. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van!!Egyébként, az aktus vége fél 11-kor volt, én másnap 11 előtt már bevettem, és nőgyógyász írta föl! A patikában azt mondták, hogy tutira jó, mert ilyen előfordul másokkal is és nem szokott semmi baj lenni... de azért ez nem nyugtat meg teljesen, főleg, hogy a barátom is tiszta ideg...:(
2010. máj. 5. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a tabletta bizony nem 100%-os. Reméljük nincsen semmi gond, de vegyetek tesztet. A legrosszabb a bizonytalanság...
2010. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! A fogamzásgátló sem 100%-os... de remélem nem lesz semmi baj...:(
2010. máj. 5. 23:05
 8/12 anonim válasza:
Vegyél tesztet,aztán nyugodj meg és még aznap megjön...ha nagyon izgulsz az is bekavarhat.Vagyis szerintem így van,mert én így voltam,semmi okom nem volt aggódni,de régebben mindig izgultam,késett,délután teszteztem,este pedig megjött.Remélem nálad sem lesz gond:)
2010. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én is nagyon remélem...
2010. máj. 5. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell félni, 18-20 év és már túl is vagy rajta. :)
2010. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!