Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a Durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a Durex óvszer?

Figyelt kérdés
Már megvolt az első alkalom a barátnőmmel, viszont azóta egy ismerősénél probléma adódott alkalom közbe az óvszerrel és terhesség lett a vége. Emiatt a barátnőm is fél belemenni a sexbe házasságig. Ami még elég messze van.
2017. febr. 23. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ahhoz nagyon akrobatikázni kell hogy elszakadjon az óvszer! nyugodtan használjátok a Durexet nagyon sokan esküsznek rá bár nekem eddig csak a Masculannal van tapasztalatom az még soha nem szakadt el, volt hogy körömmel próbáltam széttépni úgy sem.(plusz jóval olcsóbb is mint a Durex és nincs gumi szaga)


L

2017. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Mielőtt felhúzom én megszoktam nézni a dobozát nincs-e átszurkálva tűvel, mert jobb félni, mint megijedni. :)

Alaposan figyelek a felhúzásnál is. Kivételnél fogd az alját a guminak, nehogy bennemaradjon a lányba (sokan beszívták már azt) na és persze nézd meg a szavatossági idejét.

Én úgy gondolom helyes használat mellett nagyon minimális az esélye, hogy teherbe esik a lány. Viszont ha ennyire fél, akkor tudasd vele, hogy létezik Durex-hez is biztonságosabb gumi. Nem vagyok benne biztos de valami ultra safe a neve, majd keress rá. De Invisible-t semmiképp nem ajánlom, mert egyszer miután levettem kicsit meghúztam összecsomózáskor mint ahogy a többivel szoktam és el is szakadt.. Annak pedig, ha szed fogamzásgátlót + te gumit húzol (mindketten odafigyelve), nagyon minimális az esélye, hogy teherbe essen.

2017. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Durexnél szerintem jobb a Lifestye, nálunk az jobban bevált. Két év alatt nagyjából kétszázat használtunk el, egy se szakadt el. Ha rendesen van felhelyezve, nem lehet gond. Pedig sokszor voltunk vadak, és egy aktus alatt legalább három pózban csináltuk. De ha valaki ennyire fél, mint a barátnőd, akkor még nem áll készen a szexre. Folyton félelemben szexelni nem lehet, úgy az egész élvezhetetlen.

20N

2017. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!