Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e baj a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e baj a gyógyszer hatásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én mindennap délben ebéd időben szedem be és reggel kétszer ment a hasam, aztán később ettem egy keveset, olyat ami megfogja a hasam valamennyire, és aztán délben beszedtem a gyógyszert és azóta is érzem hogy fáj a hasam. Szerintem lebetegedtem de, nem mentem el wc-re meg nem is kell azóta. Csak félek, hogy nehogy a gyógyszer ne hasson. Más gyógyszert nem vettem be se semmi. Direkt várok, hogy felszívódjon rendesen a gyógyszer. Mi a tanácsotok?

2017. febr. 24. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat, nem azért írtam ki, hogy hülyézzenek. Hanem most kezdtem először gyógyszert szedni és parázok ezen.
2017. febr. 24. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Most még nincs gond, de ha egyébként hasmenésed lesz, akkor lehet.

Mivel délben szoktad beszedni, így még azelőtt volt hasmenésed, hogy bevetted volna a mait, így a reggeli nincs rá hatással, de egyébként gyógyszerbevételtől függetlenül, ha egyébként napokig hasmenésed van, akkor kell kiegészítő védekezés, illetve ha a bevételt követő 4 órán belül lesz hasmenésed.

2017. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és szedj probiotikumot, az sokat segít.:)
2017. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!