Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonmentes bevált fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonmentes bevált fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok 11 éve szedek fogamzásgátlo tabit amit szeretnék abbahagyni,sok mellékhatás miatt.Sokkal inkább folyamodnék bevált hormonmentes dolgokhoz,nektek mik a véleményeitek,tapasztalataitok ezekről az eszközökröl , van valami javaslatotok ami szerintetek jol beválhat?!

2017. febr. 24. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer.

Tökéletesen beválik. Soha egy sem szakadt még ki, semmi kellemetlen mellékhatása nincs, soha nem estem mellette teherbe, pedig sok év használatról beszélek.

2017. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2017. febr. 24. 16:40
 3/14 icu75 ***** válasza:
100%
Ha esetleg szültél már, a spirál lehet jó megoldás. Persze nem mindenkinél vált be(ahogy a többi fogamzásgátló módszer sem). Nekem bevált 8éve használom. (a felrakás,csere kellemetlen,fájdalmas egyéb negatívum nem volt)
2017. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg nem szultem ☺ es egy ket évig meg nem is szeretnek.de persze ha összejönne akkor se lenne semmi baj ☺ nekem meg a gyűrűt javasoltak.de az is hormontartalmu ha jol informalodtam
2017. febr. 24. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is még pár évig nem akarok szülni így a gyűrűt választottam és bevált. Fele hormon mint a tabiban és kényelmes. Levezetésnek jobb a doki szerint mint a tabit letenni egyből.
2017. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából a gyűrűnél attol tartok hogy nemjol teszem fel!vagy ilyesmi nem fordulhat elő?
2017. febr. 25. 08:40
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
megszakítás + spermicid szerek, szerintem sokkal kényelmesebb, mint az óvszer
2017. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, mi kényelmes neked abban, hogy arra kell figyelned, hogy időben kivedd? Szerintem ez csak stressz. Az óvszerbe legalább rendesen bele lehet élvezni.

Kérdező, én is az óvszert javaslom, életem során nagyjából 250 db-ot használtunk el, egy se szakadt ki sose (lifestyle).

20N

2017. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 nyugi, a gyűrűt nehéz rosszul feltenni, nem kell tökéletesen állni,a beteszed és amíg tudod felnyomod mint egy tampont, ha az egész hüvelyen belül van már jól van fent :)
2017. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok, és nő :) nekünk egyszerűen nem tetszik óvszerrel szexelni, ennyi, ha másnak igen, hát ok, nekünk nem. ahogy egy haverom fogalmazott, olyan az, mint zokniban lábat mosni
2017. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!